fbpx

Sel nädalal on 70 sõpra oodatud kooli külla

21.-24. novembril peetaval kutseoskuste nädalal on Tartu Kutsehariduskeskusesse oodata rohkelt sõpru.  „Kutsu sõber kooli“ nädala raames on oodata 70  sõpra kooli kutseõppurite õpilasvarjudeks.

Sõbrad saavad osaleda tundides ja praktikumides ning oma silmaga tutvuda kuidas käib õppimine kutsekoolis. Loomulikult saavad kõik ülevaate kutsehariduskeskusest ning spetsiaalse videoklipi on selleks loonud turundusklubi liikmed. Samuti on sõbrad oodatud koolilõunale.

Igal päeval toimuvad põnevad töötoad, mida juhendavad kooli õpilased ja vilistlased. Näiteks saab vilistlase Von Bombi käe all teha stencil-portreesid, lahendada põnevaid ülesandeid ja katseid Rakett69 stiilis koos mulluste osalejate Gert Leesi ja Karl Lõbusaga, valmistada võileivatorti ja kaunistada piparkooki ning tutvuda uute äppidega, mis Su elu lihtsamaks ja põnevamateks teevad.

Esmakordselt toimuva „Kutsu sõber kooli“  nädalale on registreerunud 70 osalejat ning sõpru on oodata paljudest Tartu koolidest aga ka näiteks Haapsalust, Kuressaarest ja Tallinnast,“ rääkis turundusjuht Kaire Mets.

Sel nädalal tähistatakse Euroopa Liidus kutseoskuste nädalat.  Teist aastat toimuva aktsiooniga on ühinenud Eesti kutsekoolid, korraldades erinevaid oskusõpet tutvustavaid sündmusi.

 

Lisainfo:
Kaire Mets
turundusjuht
tel 7361 877Märkad veebilehel vigu?