fbpx

Selgusid parimad õpilasprojektid

Lõppenud õpilasprojektide konkursile esitatud neljast projektist otsustas komisjon osaliselt rahastada kolme projekti.

Nii saab ärikorralduse teise kursuse õppurite eestvedamisel teoks juba traditsiooniks kujunenud müügipäev. Põllu tänava õppekorpuses toimuvale müügipäevale võib tulla tutvustama ja müüma nii oma erialaga seotud tooteid ja teenuseid aga ka sügisande, küpsetisi, omavalmistatud käsitööd ja muud. Projekti esitajate Karolin Lauri, Kati Palootsa ja Jüri Platonovi sõnul on müügipäevale oodatud ka teenused. „Ka oma eriala võib tutvustada läbi toote või hoopis läbi eeskujuliku teeninduse.“

Projekti „Konid kotti“ eesmärgiks on aga kooli ümbruse ja ümberkaudsete tänavate koristamisaktsiooniga juhtida kutsehariduskeskuse õppurite tähelepanu nii heakorrale kui ka suitsetamise kahjulikkusele. Projekti viivad läbi turismikorralduse teise kursuse õpilased.

Veebispetsialistide projekti toel korraldavad noored aga Variku kooli 1. klassi lastele advendihommiku, et viia neile elamusi meie  meistrite koolist. Koos mudilastega kujundavad veebispetsialistid  digilaual jõulukaarte ning kaunistavad piparkooke.

Huvijuht Lilia Leimani sõnul on noored teinud projektide koostamisel ära suure töö, mille tulemusel muutub koolielu mitmekesisemaks ja huvitavamaks. „Tänan kõiki tragisid õpilasi,“  kiitis ta. Raskustest kõneldes kinnitas Leiman, et kõige keerukam osa projektist on olnud eelarve koostamine.

Tänud ka projektimeeskondade mentoritele ja hindajatele: Ena Drenkhan, Maria Sikk, Reeli Engelbrecht, Piret Sirp, Sigrid Aruväli, Elis Taur, Tiina Aidnik ja Margus Pekk.

Lisainfo:
Lilia Leiman
huvijuht
tel 7361 872Märkad veebilehel vigu?