fbpx

Seminaril jagame näpunäiteid õpirändest

Kolmapäeval, 7. veebruaril toimub kutsehariduskeskuses rahvusvahelise õpirände teemadele pühendatud seminar ning avatakse fotonäitus „Minu unustamatu õpiränne“.

„Igal aastal käib välispraktikal üle 100 kutsehariduskeskuse õpilase,“ kinnitas rahvusvaheliste suhete koordinaator Andrei Atškasov. „Alanud rahvusvahelistumise aastal soovime jagada õpilastele senisest veelgi enam infot välispraktika võimaluste kohta, et kõikide õpiränded oleks unustamatud ja kasulikud“.

Seminaril räägitakse kuidas välismaale praktikale minna, millised on Erasmus+ programmi võimalused õpirändeks ning kuidas praktikal omandatud oskusi ja kvalifikatsioone Euroopas dokumenteeritakse. Oma inspireerivatest kogemustest tulevad pajatama ka kutsehariduskeskuse õpilased ja vilistlased, kel üks või mitu õpirände kogemust selja taga. Teiste seas räägivad oma õpirännetest kokk Markus Pärn, tisler Priit Kangur, elektrik Tauri Kalmet, IT spetsialist Vladislav Tsaregorodtsev ning pagar-kondiiter Domel Limberg.

Seminar „Rahvusvaheline õpiränne“ toimub 7. veebruaril algusega kell 10.15 Kopli tn 1 konverentsisaalis. Peale seminari avatakse samas fuajees õpilaste praktikafotode näitus „Minu unustamatu õpiränne“ ning autasustatakse parimate fotode autoreid.

Markus Pärn, õpirändur 2016

Markus Pärn, õpirändur 2016

Lisainfo:
Sigrid Ester Tani
töökohapõhise õppe koordinaator
tel 7361 877Märkad veebilehel vigu?