fbpx

Seni veel nimetu restoran avab oktoobris uksed

Kutsehariduskeskuse Kopli tänava õpperestoranist osa läheb alates oktoobrikuust noorte kokkade valdusse ning muutub a´la carte restoraniks. Esialgu saab selles restoranis lõunat süüa kolmapäeviti ja neljapäeviti.

„Oma restorani pidamine suurendab tulevaste kokkade iseseisvust ja vastutust, sest ise  tuleb välja mõelda road ja menüü, koostada kalkulatsioon ja arvutada hinnad. Nad teevad ise tööplaani, jagavad ülesanded, valmistavad  road ja serveerivad“ selgitas kutseõpetaja Tiiu Kruusmaa. „See on harjutamine tulevaseks eluks, sest kui lähed restorani tööle, siis tuleb samamoodi mõelda ja tegutseda,“ ütles ta ja lisas, et õpilased on oma restoranist väga põnevil.

Seni veel nimetu restorani oodatakse esimesi külastajaid 7. ja 8. oktoobril, mil süüa teeb õppegrupp KK14 ja peakokkadeks on Kadi Jänes ja Grete Hanson. Avapäeval on menüüs Waldorfi salat, sea sisefileest noisette´id ning pošeeritud pirn.

Restoranile nime leidmiseks on välja kuulutatud konkurss. „Ootame kõiki Facebooki/Nimetu resto fänniks ning vaderiks. Oma soovitatud restorani nime saab kirjutada kommentaaridesse.  Nimekonkursi võitjat ootab tasuta lõuna, kolme parimat täname meie meenega,“  ütles Kruusmaa.

Lõunatajatele on restoran avatud aga kolmapäeviti ja neljapäeviti kell 11.30 – 13.30.   Sööjad saavad laua broneerida kas läbi Facebooki /Nimetu resto või telefonil 7361 836, vabade kohtade olemasolul teenindame ka ilma broneeringuta.

Lisainfo:
Maire Merits
osakonnajuhataja
tel 7361 864

 Märkad veebilehel vigu?