fbpx

Täiskasvanute tasuta koolitustele on üksikuid vabu kohti

Kevad-suvisel hooajal saavad täiskasvanud  kutsehariduskeskuses õppida  14 erineval tasuta koolituskursusel. Esimene lisandunud riikliku koolitustellimuse kursustest algas juba möödunud nädalal, kuid mitmetele koolitustele saab jätkuvalt registreeruda.

Täiskasvanute  koolitus- ja nõustamiskeskuse projektijuht  Marge Palm sõnas, et üldiselt on täiskasvanute tasuta koolituste vastu väga elav huvi, kuid üksikuid vabu kohti on veel nii lihakulinaaria, kondiitritoodete tehnoloogia kui ka teenindusvaldkonna kursustele.

„Teenindus on olnud meil pikalt prioriteetne valdkond ning seetõttu on ka sellealaseid koolitusgruppe seekord mitu,“ sõnas Palm. Nii näiteks  algab juba 19.  mail koolitus „Kliendikeskne teenindus müügitöös“ ja juuni alguses saab treenida hea teenindaja suhtlemisoskusi.

Osalemiseks:

1. Leia meie koolituste lehelt endale sobiv koolitus (kasuta otsingufiltris märksõna RKT).
2. Loe hoolega läbi koolituse ja sihtgrupi kirjeldused.
3. Registreeru koolitusele ja kirjuta lisainfo lahtrisse, miks soovid kursusel osaleda ning kuidas kavatsed õpitut rakendada.
4. Sulle saadetakse automaatvastus koolitusele registreerumise kohta.
5. Jää ootama koolitusjuhi personaalset vastust Sinule.

Tasuta koolitustele on oodatud täiskasvanud inimesed, kes samal ajal ei õpi  kutseõppeasutuses või kõrgkoolis tasemeõppes riigieelarvelisel kohal.

 

Lisainfo:
Marge Palm
Tel: 7361830Märkad veebilehel vigu?