fbpx

Talent Plastics stipendiumi pälvis Rasmus Udumets.

Talent Plastics Tartu AS-i 1000 eurose stipendiumi pälvis tänavu Tartu Kutsehariduskeskuse sisetööde elektriku eriala õppur Rasmus Udumets. Ühtekokku laekus stipendiumikonkursile 8 taotlust.

Põlva Ühisgümnaasiumi lõpetanud ja esimest aastat Tartu Kutsehariduskeskuses õppiva noormehe erialavalik ei ole olnud juhuslik: elekter näikse nende peres voolavat lausa veeni mööda.  „Meil on suguvõsas mitmeid elektrikke ja see elukutse on mulle juba poisikesest peale huvitav tundunud. Näiteks on samal erialal õppinud ka minu vend, kes muuhulgas pälvis paar aastat tagasi samuti Talent Plasticsi stipendiumi,“ lausub Rasmus.

Eriolukorra tõttu seekord stipendiumi pidulikku üleandmist ei toimunud. „Sain stipendiumi määramisest teada e-kirja teel, aga see ei vähendanud minu jaoks sündmuse olulisust. Stipendium tuli mulle toreda üllatusena ja tunne oli väga positiivne,“ tunnistab ta. Rasmuse sõnul annab stipendium suurepärase võimaluse ennast erialaselt täiendada.  „Stipendiumi toel saan lisaks koolis õpitule läbida koolitusi, mis aitavad mind veelgi pikema sammuga edasi. Soovin end kindlasti arendada,“ kinnitab ta.

Talent Plastics Tartu AS on Rootsi kontserni kuuluv plastitööstusettevõte. Talent Plastics Tartu AS stipendiumi eesmärgiks on aidata kaasa kutseõppe edendamisele Tartus ja toetada Tartu Kutsehariduskeskuse õpilaste õpinguid.

 

Lisainfo:
Ülo Ramp
tehnikavaldkonna juht
tel  7361 971Märkad veebilehel vigu?