fbpx

Talent Plastics Tartu AS stipendiumikonkurss tehnika erialade õppuritele on avatud

Talent Plastics Tartu ASi kuulutas välja stipendiumikonkursi, kuhu oodatakse kandideerima Tartu Kutsehariduskeskuse tehnika erialadel õppivaid noori. 

Mullu pälvis  ettevõtte stipendiumi  mehhatroonika eriala 2. kursuse õppur Rainis Kadak, kes plaanis edasi õppida, et tulevikus keskenduda hooneautomaatikale.

Ettevõtte tänavust 1000-euro suurust ühekordset stipendiumit saavad taodelda põhihariduse- ja keskhariduse baasil õppivad õpilased alates esimesest kursusest, kellel ei ole õppevõlgnevusi. Selleks tuleb  10. märtsiks 2019 Tartu Kultuurkapitalile esitada vabas vormis stipendiumiavaldus, CV,  motivatsioonikiri ja väljavõte õppetulemustest.

Taotlusi hindab Talent Plastics Tartu ASi, Tartu Kutsehariduskeskuse ja Tartu Kultuurkapitali esindajatest koosnev komisjon. Stipendiumi eraldamisel arvestatakse nii taotluse põhjendatust aga ka stipendiumi eeldatavat mõju õpilase õpingutele ning tema pühendumist õpitavale valdkonnale ning  eelnevat praktikakogemust Talent Plastics Tartu ASis.  

Talent Plastics Tartu AS on Rootsi kontserni kuuluv plastmassdetaile valmistav ettevõte Tõrvandis. Stipendium asutati eesmärgiga aidata kaasa kutseõppe edendamisele Tartus.

Lisainfo:
Ülo Ramp
tehnika osakonna juht
ylo.ramp@khk.eeMärkad veebilehel vigu?