fbpx

Talent Plastics Tartu AS tänavune stipendiaat on Rinaldo Anni

Eile, 10. aprillil andis Talent Plastics Tartu AS üle ettevõtte 1000 eurose stipendiumi, mille pälvis kutsehariduskeskuse mehhatroonika eriala esmakursuslane Rinaldo Anni.

Seekordne stipendiaat on õppinud Tartu Ülikoolis keemiat, korraldanud teaduskeskuses AHHAA keemiateatrit, töötanud A. le Coq kvaliteedikontrolli laboris ning Maaülikooli taimefüsioloogia osakonnas. „ Mul on keemia ehk siis loodusteaduse taust ja näen ka mehhatroonikas vahendit kuidas füüsikalisi probleeme lahendada tehnika abil,“ rääkis vastne stipendiaat põhjustest, miks ta otsustas mehhatroonikat õppima tulla. „See huvitab mind ja tahtsin praktilisi oskusi saada. Teoreetilisi teadmisi on palju lihtsam õppida aga praktiliste oskuste omandamiseks otsustasin kutsekooli tulla ja olen nüüd täiskohaga kutsehariduskeskuse mehhatroonika õpilane,“ selgitas ta.

Sel aastal kandideeris Talent Plastics Tartu AS stipendiumile kokku 12 Tartu Kutsehariduskeskuse tehnikaosakonna õpilast. „Olen väga rõõmus, et see just mulle omistati,“ rääkis vastne stipendiaat, kes peab Talent Plastics stipendiumit parimate tingimustega stipendiumiks mehhatroonikutele.

Stipendiumi väljakuulutamiseks kutsuti ettevõttesse kõik konkursil kandideerinud noored. Kohalolijad võttis tervitustega vastu Talent Plastics Tartu AS juhataja Roomet Soome, kes tutvustas lähemalt ettevõtet, viis läbi ringkäigu ning kuulutas välja tänavuse stipendiumi võitja.

Talent Plastics Tartu AS on Rootsi kontserni kuuluv plastmassdetaile valmistav ettevõte Tõrvandis. Ettevõtte põhitegevuseks on survevalu ja koostamise allhanketööd auto-, elektroonika-, peenmehaanika- ning aparaaditööstusele.

Lisainfo:
Ülo Ramp
tehnika osakonna juhataja
ylo.ramp@khk.ee
tel 53302495Märkad veebilehel vigu?