fbpx
Leidsid vea?
Tagasi

Reedel lõppenud talvine sisseastumine tõi Tartu Kutsehariduskeskusse ligi 200 sooviavaldust õppima asumiseks.  Nii nagu suvel, oli ka talvevastuvõtul avalduste arv tõusutrendis.

Kõige populaarsem eriala talvel oli ootuspäraselt kosmeetiku eriala, kus õppida soovijaid oli kolm korda rohkem kui õppekohti. Populaarseks osutusid ka pottsepp-selli, plaatija, rätsepa ja mootorsõiduki diagnostiku erialad.

“Talvine vastuvõtt on paindlik võimalus neile, kes soovivad, alustada õpinguid juba talvel. Mõnel erialal oli neid, kellele see sobib rohkem ja mõnel vähem, kuid tähtis on see, et kõik leiaksid Tartu Kutsehariduskeskusest omale sobiva õppimisvõimaluse,” kinnitas direktor Tõnis Lukas.

Vastuvõttu pikendatakse sisetööde elektriku ja mehhatrooniku erialadel. Tegemist on töökohapõhise õppe erialadega, kus õppetöö algab märtsist. Seetõttu on valdkonnas töötavatel, kuid erialase ettevalmistuseta inimestel veel võimalik liituda. Infot pikendatud vastuvõtu kohta leiab kodulehelt: www.khk.ee/sisseastumine

Uute õppurite vastuvõtuvestlused toimuvad täna, 21. jaanuaril. Vestluse tulemused avalikustatakse kooli e-vastuvõtu keskkonnas 22. jaanuaril, peale seda palume kõigil õppijatel, kes on õppekoha saanud, see kolme päeva jooksul kinnitada.  Koolipõhistel gruppidel algab õppetöö juba 4. veebruaril. Sessioonõppe gruppidel sõltub õppetöö algus aga sessioonide toimumise ajagraafikust.

Lisainfo:

Kaire Mets
turundus-ja kommunikatsioonijuht
kaire.mets@khk.ee