fbpx

Talvise vastuvõtu lõpuni on jäänud nädal

Tartu Kutsehariduskeskus  võtab  kuni 9. jaanuarini  vastu  uusi sisseastumisavaldusi.  Kokku saab talvise vastuvõtu raames õppima asuda kaheteistkümnel erialal.

„Kutsehariduskeskuses juba traditsiooniks saanud talvist vastuvõttu iseloomustab  sessioonõppe erialade rohkus,“ selgitas direktori asetäitja õppealal Liivi Raudsepp. Sessioonõpe võimaldab uute erialaoskuste omandamist või enese täiendamist  töö kõrvalt. “Küll aga tuleb tähele panna, kas tegu on esma- või jätkuõppe erialaga,  mille puhul on vajalik eelnev erialane haridus või töökogemus,“ lisas ta.

Sessioonõppes  saab keskhariduse baasil õppida kondiitri, puhastustööde juhi, autodiagnostiku,  avaliku sektori asutuse finantsisti, loodusturismi- ja turismikorralduse ning turismiettevõtte juhtimise erialadel. Puhastusteenindaja erialal eelneva hariduse nõuet kehtestatud ei ole.

Päevaõppes on võimalik  keskhariduse baasil  omandada juuksuri ja rätsepatöö oskused  aga ka kelneri ja CNC puidupingi operaatori eriala.

Kutsehariduskeskus pakub talvisel vastuvõtul  ka tasuta  karjäärinõustamist ja motivatsioonikirja koostamise koolitust sisseastujatele. „Soovitame kindlasti uurida oma erialavaliku eeldusi ja võimalusi koos karjäärinõustajaga,  et teha kõige targem valik,“ soovitas Raudsepp.

Dokumentide vastuvõtt toimub kuni 09.01.2015 (kaasa arvatud)  aadressil Kopli 1, B-113 tööpäeviti kella 9.00 -15.00 või elektroonselt e-vastuvõtu keskkonnas. Vastuvõtuinfo telefonil 7 361 859 või https://khk.ee/vastuvott

Talvise vastuvõtuperioodi vestlused ja testid toimuvad 12. jaanuaril ning õppetöö algab 2. veebruaril 2015.

Lisainfo:
Kaire Mets
turundusjuhtMärkad veebilehel vigu?