fbpx
Leidsid vea?
Tagasi

Reedel lõppenud Tartu Kutsehariduskeskuse talvise sisseastumisperioodi jooksul laekus täpselt 200 õppijakandidaadi avaldust.

Populaarseim oli jätkuvalt juuksuri eriala,  aga rohkem avaldusi laekus näiteks ka plaatija ning turismiettevõtte juhtimise erialadele. “Seekord oli avatud erialade pilt üsna kirju ning valida sai nii põhihariduse- kui keskhariduse baasil erialade seast päevases, sessioon- ja töökohapõhises õppevormis,” selgitas direktori asetäitja õppealal Liivi Raudsepp.

Mitmetel erialadele on otsustatud dokumentide vastuvõtuperioodi pikendada kuni 20. jaanuarini.  Üksikuid vabu õppekohti, kuhu saab  veel sisse astuda on  kelneri, kosmeetiku, keevitaja, pottsepp-selli, rätsepatöö, CNC töötlemiskeskuse operaatori ning sõidukite kere- ja värvitööde meistri erialadel. Lisaks saab liituda töökohapõhises õppes alustava müügikorraldajate eriala õppegrupiga. “Õppetöö algab üldjuhul veebruari alguses, kuid  sessioonõppe  grupid alustavad paindlikult, seetõttu on meil väike lisaaeg ka hilinejatele,” julgustas Raudsepp tulevasi õppijaid veel kooli pöörduma.

Dokumente saab esitada kas e-keskkonnas või kooli kantseleis Tartu, Kopli 1-B102 kuni 20. jaanuarini 2017.  Vaata lähemalt  kutsehariduskeskuse kodulehel: khk.ee/vastuvott/

 

Lisainfo:
Kaire Mets
turundusjuht