fbpx

Täna lõpetab talvine lend kutsespetsialiste

Täna, 14. veebruaril lõpetab Tartu Kutsehariduskeskuse 128  kutsespetsialisti, neist 44 lõpetajat saab ka tänukirja kõrgete kutsealaste oskuste eest.

Talvise lennu lõpetajate seas on kosmeetikud, spaateenindajad, rätsepad, autodiagnostikud, automaalrid, plaatijad, CNC operaatorid, kokad, logistikud, aktiivtegevuste instruktorid jt tööturule oodatud spetsialistid.  Kutsehariduskeskuse direktori Raini Jõksi sõnul on kutseoskused kõige otsesem tee töömaailma. „Tänaste lõpetajate seas on nii noori, kes oma  karjääri alustavad, kui neid, kes uute oskuste abil kannapöörde teevad. Häid oskusi ja kutsetunnistust väärtustavad õppijad ja ka ettevõtted,“ kinnitas ta.

Teiste seas saab kutsetunnistuse vastne logistiku abi Rainis Tiri, kes juba kooli ajal alustas praktikandina tööd Tarmetec OÜ-s. Nüüd on praktikandist saanud töötaja, keda ettevõtte juhtkond tunnustas tiitliga „Parim kolleeg 2019 -LAOD“. „Tiitel andis mulle palju innustust ja suurendas motivatsiooni ettevõttes edasi tegutsemiseks,” sõnas Tiri.

„Koos lõpetajatega tahan tänada meisterlikke õpetajaid ja praktikajuhendajaid ettevõtetes. Koos teadmiste ja ametioskustega annate edasi töökultuuri, olete eeskujudeks ja innustajateks uuele meistrite põlvkonnale,“ kiitis Raini Jõks.

Tartu Kutsehariduskeskuse talvise lennu lõpuaktus toimub 14, veebruaril algusega kell 14.00 Vanemuise kontserdimajas.

 

Lisainfo:
Lilia Leiman
huvijuht
lilia.leiman@khk.eeMärkad veebilehel vigu?