fbpx
Leidsid vea?
Tagasi

Möödunud nädala lõpul peeti Olustveres Eesti kutsekoolide suvepäevi, kus võtsid omavahel mõõtu 18 kutsekooli ja selgusid parimad nii spordis kui taidluses. Võitjaks osutus Olustvere Teenindus- ja Maamajanduskool. Tartu Kutsehariduskeskuse tiim  saavutas üldkokkuvõttes II koha jäädes vaid 6 punktiga alla võitjale.

Meie tiimis võistlesid Andri Võsokovski, Steven Eric Velleõu, Kaarel Rodima, Maiken Vähi, Liisi Kahu, Getter Silm, Jane Siilbaum ja Timo Teearu. Võistlejaid saatsid Lilia Leiman ja Helina Esnar.

Kutseõppeasutuste suvepäevi peetakse neljateistkümnendat korda ning kavas oli traditsiooniliselt palju sportmänge nagu näiteks pimevõrkpall, maastikuvibu, nipsuturniir, mälumäng. “Korraldaja Olustvere kool oli  hulgaliselt uusi ja huvitavaid maatöödega seotud mänge kavasse võtnud. Näiteks põhupalli veeretamine ja kinnastega kartulite kotti noppimine aga ka orienteerumisjooks, kus raja ääres nägi nii alpakasid kui hobuseid,” rääkis huvijuht Lilia Leiman.   Igal alal selgus paremusjärjestus.  Tartu Kutsehariduskeskuse tiim saavutas esimese koha maastikuvibus ja pimevõrkpallis ning teise koha orienteerumisjooksus ja rammumehe võistlustel.

Lisaks võistlustele oli  ka meelelahutust, disko, tantsupidu noortebändiga  Tarvo & Norman ning bändiga Svjata Vatra.

Kohal olid Tallinna Tööstushariduskeskus, Võrumaa Kutsehariduskeskus, Ida-Virumaa Kutsehariduskeskuse Sillamäe, Narva ja Jõhvi õppekoht, Rakvere Ametikool, Viljandi Kutseõppekeskus, Pärnumaa Kutsehariduskeskus, Järvamaa Kutsehariduskeskus, Tartu Kutsehariduskeskus, Valgamaa Kutseõppekeskus, Räpina Aianduskool, Tallinna Polütehnikum, Tallinna Ehituskool, Haapsalu Kutsehariduskeskus, Luua Metsanduskool ning Kehtna Kutsehariduskeskus ning Olustvere kool.

Järgmiste suvepäevade korraldaja,  Rakvere Ametikool, lubas lisada suvepäevade programmi  uusi põnevaid väljakutseid ja võistlusalasid. Ootame põnevusega.

Lisainfo:
Lilia Leiman
huvijuht
lilia.leiman@khk.ee