fbpx

Tartu Kutsehariduskeskus tänab ja tunnustab õpetajaid

Täna, 5. oktoobril peetud õpetajate päeva pidulikul aktusel tunnustas Tartu Kutsehariduskeskus Aasta Õpetaja 2015  tiitliga kokku kaheksat silmapaistvat õpetajat.

Aasta Õpetaja valimise eesmärgiks on tõsta esile ja  tunnustada õpetajaid, kelle töö ja isiklik eeskuju on oluliselt kaasa aidanud noorte kujunemisele mitmekülgselt arenenud isiksusteks ning kelle tegevus on positiivselt mõjutanud Tartu Kutsehariduskeskuse arengut.

Tänavused aasta õpetajad on:
Katrin Jurs – toitlustuse valdkonna kutseõpetaja;
Piret Tamm – majutuse valdkonna kutseõpetaja;
Erna Urm – ehituse valdkonna kutseõpetaja;
Kerstin Kesler – inglise keele õpetaja;
Lilija Suburg – pagar-kondiitri eriala kutseõpetaja;
Anne Mootse – matemaatikaõpetaja;
Diana Eller – kaubanduse valdkonna kutseõpetaja;
Pille Kessel – ajaloo ja ühiskonnaõpetuse ning sotsiaalainete õpetaja.

Õpetajate päeva puhul saadetud tervituses tsiteeris kutsehariduskeskuse direktor Andrus Mõttus William A. Ward´i, kelle sõnul keskpärane õpetaja räägib, hea õpetaja seletab, väga hea õpetaja demonstreerib ja  suurepärane õpetaja inspireerib. „Suurepärasuse aluseks on armastus – armastus selle vastu, mida Sa teed, armastus nende vastu, keda Sa õpetad ja nende vastu kes on Sinu ümber. Kui Sa suudad inspireerida neid, kellega kokku puutud, rohkem pingutama, rohkem õppima, rohkem märkama, rohkem hoolima, rohkem armastama, siis oled teinud palju,“ selgitas Mõttus oma pidupäeva pöördumises.

Aasta õpetajad tunnustusega käib kaasas kooli aukiri ja meene.

Lisaks tänas koolipere aktusel Tartu linna elutööpreemia saanud juuksurite kutseõpetajat Taissa Sulajevat. Samuti tänati Tartu linna Aasta Õpetaja konkursil  tunnustatud õpetajaid Anne Krulli, Vaike Vetkat ja Mairi Kruutsi ning aasta õppeasutuse juhi kategoorias tunnustatud Signe Vedlerit.
Lisainfo:
Liivi Raudsepp
direktori asetäitja õppealal
liivi.raudsepp@khk.ee

 Märkad veebilehel vigu?