fbpx

Tartu Kutsehariduskeskus tänas ja tunnustas oma õpetajaid

Esmaspäeval, 5. oktoobril tunnustas Tartu Kutsehariduskeskus oma säravamaid õpetajaid. Rahvusvahelise õpetajate päeva raames peetud tänuüritusel Eesti Rahva Muuseumis tõdes Tartu Kutsehariduskeskuse direktor Raini Jõks, et aasta on olnud tõeliselt erakordne ning õpetajatele, kes on tihtipeale niigi Hunt Kriimsilma rollis, tõi distantsõpe lisaks veel 9 uut ametit.

„Ma usun, et kui mitte varem, siis sel kevadel jõudis küll igaühele kohale, kui olulist ja rasket tööd teeb õpetaja. Meil on selja taga keeruline aasta ja tunnustamist väärivad eranditult kõik õpetajad,“ sõnas Jõks oma tänukõnes.

Tartu Kutsehariduskeskuse aasta õpetaja tiitliga pärjati 12 õpetajat. Tiitlisaajate hulgas oli nii kogenud koolmeistreid kui alles alustanud õpetajaid. Tunnustuse pälvisid IKT kutseõpetaja Timo Puistaja, autoosakonna kutseõpetaja Rait Koort, tehnikaosakonna kutseõpetajad Harri Puusepp ja Lembit Arus, toitlustuse ja turismi osakonna kutseõpetaja Liia Sinivee ning õpetajad Triin Niinepuu ja Lili-Kängsepp-Puun, iluteeninduse ja tekstiili osakonna kutseõpetajad Made Tammepõld ja Marju Bergmann, äri- ja kaubanduse osakonna kutseõpetaja Maire Kask ning ehituse ja puiduosakonna kutseõpetaja Andrus Kolonistov ning õpetaja Larissa Sidoruk. Lisaks anti välja elutööpreemia, mille pälvis 34-aastase pühendunud töö eest sotsiaalpedagoog ja õpetaja Kaie Holter.

Tugikeskus tunnustas õpiveduri tiitliga õpetajaid, kes õppijate toetamisel ja abistamisel enim silma paistnud. Tiitli saajateks olid seekord Riina Mändla, Piret Neihaus ja Arne Küüt,

Tänusõnad anti üle ka Tartu linna Aasta õpetaja tiitli pälvinud kolleegidele, kelleks olid Aasta kutseõpetaja kategoorias Kaido Toobal, Aasta klassijuhataja kategoorias Sirje Jäär ning Aasta huvialaõpetajate ktegoorias Lilia Leiman. Välja kuulutati ka „Liivimaa märkab ja tänab“ tunnustuse saajad Kristi Luht, Tiina Adnik ja Anne Mootse, kellele antakse Haridus- ja teadusministeeriumi tänukiri üle Liivimaa kutsekoolide töötajate tänupeol.

 

Lisainfo:
Raini Jõks
direktor
raini.joks@khk.eeMärkad veebilehel vigu?