fbpx

Tartu Kutsehariduskeskuse õpilasfirmad käisid pealinnas kauplemas

Laupäeval, 9. veebruaril Tallinnas Kristiine ja Rocca al Mare kaubanduskeskustes peetud Eesti suurimal õpilasfirmade laadal käisid kauplemas viis kutsehariduskeskuse õpilasfirmat.

IKT osakonnast oli esindatud kolm õpilasfirmat. ÕF Pihh esindajad Siim Piir ja Rivo Songisepp pakkusid müügiks erikujundusega külmkapimagneteid. ÕF GenIT liikmed Karina Tumanova ja Küllo Pärn tutvustasid arvutite remondi teenust, koolitusi ja IT alaseid töötubasid. ÕF SmartEst esindajad Kalju Tennosaar, Alex Egert Tibbin ning Taago Ploom pakkusid samuti arvutikoolitusi.

Toitlustuse ja turismi osakonnast olid esindatud majutusteeninduse eriala õpilased. Brenda Balodis ja Harlete Hainsoo ÕF BitWood olid müügiks valmistanud puidust kõrvarõngaid ning ÕF Lipbalm liikmed Silvana Družko, Merlin Nopason ja Kristina Märtini toodeteks olid kookosrasvast huulepalsamid.

Õpilasfirmasid juhendasid õpetajad Tiina Aidnik ja Veronica Reimaa. Õpilased jäid müügiga rahule ning lahkusid laadalt heatujuliselt.

Junior Achievement Eesti korraldatud Eesti õpilasfirmade laadal pakkusid oma tooteid ja teenuseid ligi 280 õpilasfirmat Eestist, Soomest, Gruusiast ja Suurbritanniast.

Lisainfo:
Tiina Aidnik
tiina.aidnik@khk.ee

Veronica Reimaa
veronica.reimaa@khk.eeMärkad veebilehel vigu?