fbpx
Leidsid vea?
Tagasi

Täna, 26. septembril tunnustab Tartu linn „Parim ettevõtja 2018“ laureaate. Teiste seas pälvib tunnustuse Tartu Kutsehariduskeskuse parim koostööpartner Astro Baltics OÜ.

Tegu on majandustarkvara ja ettevõtete e-lahendusi loova ettevõttega, mis on oma väärt panuse andnud eelkõige IKT-osakonna õpilaste õppetöö praktilisemaks ja mitmekesisemaks muutmisel ning olnud kutsehariduse populariseerijaks.

IKT osakonna juhi Signe Vedleri sõnul on praktikandid Astro Baltics OÜ-sse alati teretulnud ja meeskonnapoolne juhendamine on pälvinud õppijatelt ainult kiidusõnu. „Ettevõtte meeskonnaliikmed on leidnud aega ka selleks, et juhendada õppijate lõputöid ja projekte. Näiteks kasutajakogemuse disaini õpilased said tänu ettevõtte meeskonna igakülgsele abile nõu ja tagasisidet oma projektile, kuidas võiks teostada IKT-osakonnale mõeldud infokioskit.

Lisaks leitakse ettevõttes aega õppekäikude korraldamiseks ja osaletakse koolipoolsetel praktika infoseminaridel. Oma panus antakse ka õpetamisse. „Ettevõtte esindajad on läbi viinud loenguid teemadel, mis vastavad ettevõtte profiilile ning töötajate kogemusele,“ lisas Vedler.

Tartu linn autasustab linna parimaid ettevõtjaid 26. septembril toimuval pidulikul galal. Kooli kondiitritöökojas valmistatud tordi annab direktor Raini Jõks koos tänusõnadega ettevõttele reedel, 27. septembril.

Lisainfo:
Raini Jõks
direktor
raini.joks@khk.ee