fbpx

Tartu Kutsehariduskeskuse praktikabaasid avavad klientidele tasapisi uksed

Seoses COVID-19 leviku ning riikliku eriolukorraga sulges märtsi keskpaigast oma uksed suur osa kooli praktikabaasidest ning harjumuspärased tooted ja teenused jäid linnakodanikele mõneks ajaks kättesaamatuks. Alates 18. maist hakkab tavapärane töö vaikselt taastuma ning mitmed seni suletud olnud üksused võtavad taas kliente vastu.

Esmaspäeval, 18. mail taasavatakse iluteeninduse õppebaasid: juuksurisalongid Kopli ja Struve tänaval ning iluteeninduse õppesalong ootavad uusi ja vanu kliente esmaspäevast reedeni harjumuspärastel aegadel. Täpsem info teenuste ja teenuse osutamise tingimuste kohta on leitav SIIT.

Pesumaja, autoremonditöökoda ning õppehotell jätkavad tööd ja võtavad kliente vastu tavapäraselt.

Endiselt jäävad väliskliendile suletuks koolis asuvad toitlustusüksused (restoran, kohvik, söökla), ent lai valik pagari-, kondiitri- ja lihatooteid ning kulinaaria on kõigile soovijatele mugavalt kättesaadav läbi meie hiljuti avatud E-POE. Tellimusi täidetakse igal neljapäeval ning Tartus ja Tartu lähiümbruses tuuakse ostud mugavalt koju kätte.

Kooli teenuste kasutamisel palume järgida kõiki ettevaatusabinõusid: tule teenusele vaid siis, kui oled täiesti terve, väldi ebavajalikke lähikontakte ning võimalusel kasuta isikukaitsevahendeid.Märkad veebilehel vigu?