Tartu Kutsehariduskeskuse sessioonõppe ajad 2018/19 õa-l

I semester 3. september 2018 – 2. veebruar 2019

Toitlustuse ja turismi osakond

Kokk KKo17

1. 17.-21.september 2018
2. 08.-12.oktoober 2018
3. 29.oktoober – 02.november 2018
4. 19.-23.november 2018
5. 10.-14.detsember 2018
6. 07.-11.jaanuar 2019
7. 28.jaanuar – 01.veebruar 2019
8. 18.-22.veebruar 2019
9. 11.-15.märts 2019
10.01.-05.aprill 2019
11.22.-26.aprill 2019
12.06.-10.mai 2019 restorani praktiline töö õppekeskkonnas
13.13.-17.mai 2019 restorani praktiline töö õppekeskkonnas
14.27.-31.mai 2019
15.17.-21.juuni 2019

Kokk KKo18

1. 03.-07.september 2018
2. 24.-28.september 2018
3. 15.-19.oktoober 2018
4. 05.-09.november 2018
5. 26.-30.november 2018
6. 17.-21.detsember 2018
7. 14.-18.jaanuar 2019
8. 04.-08.veebruar 2019
9. 25.veebruar-01.märts 2019
10.18.-22.märts 2019
11.08.-12.aprill 2019
12. 29.aprill -03.mai 2019
13.20.-24.mai 2019
14.10.-14.juuni 2019 – suurköögi praktiline töö õppekeskkonnas
15.17.-21.juuni 2019 – suurköögi praktiline töö õppekeskkonnas

Toitlustuskorraldus TTKo18

1. 01.-03.10.2018
2. 23.-25.10.2018
3. 12.-14.11.2018
4. 03.-05.12.2018
5. 21.-23.01.2019
6. 11.-13.02.2019
7. 04.-06.05.2019
8. 25.-27.03.2019
9. 15.-17.04.2019
10. 06.-08.05.2019
11. 27.-29.05.2019
12. 17.-19.06.2019

Abikokk KA218 (AG)

Alates 05.11.2018 iga nädala E (või E-T)

Abikokk KA317 (AG)

10.09-14.10.2018 abikoka praktika
Alates 15.10.2018 iga nädala N ja R

Giid GI18 ja reisikonsultant RB18

Kui avame, siis tulevad kooli 2.nädalal. Käivad üle nädala- st paaris nädalatel (2., 4., 6 jne). Nädala koormus võimaldab õppetööd läbi viia 3 päeval. Päevad selguvad küsitluse teel- viin selle läbi kandidaatide seas siis, kui kinnitused on tehtud.

Toiduainete tehnoloogia osakond

Pagari- ja kondiitritoodete tehnoloogia KPKo17

igal nädalal K ja N

Pagari- ja kondiitritoodete tehnoloogia KPKo18

igal nädalal T ja K

Pagar KPAo18

igal nädalal T ja K

Kondiiter KOo18

igal nädalal K ja N

IKT-osakond

Sekretär SRo17

01.10 ⎼ 05.10.2018
29.10 ⎼ 02.11.2018
26.11⎼ 30.11.2018
07.01 ⎼ 11.01.2019
11.02 ⎼ 15.02.2019
11.03 ⎼ 15.03.2019
08.04 ⎼ 12.04.2019
06.05 ⎼ 10.05.2019

Sekretär SRo18

igal nädalal teisipäeviti

Raamatupidaja RMo17

24.09 ⎼ 28.09.2018
22.10 ⎼ 26.10.2018
19.11 ⎼ 23.11.2018
21.01 ⎼ 25.01.2019
25.02 ⎼ 01.03.2019
25.03 ⎼ 29.03.2019
22.04 ⎼ 26.04.2019
27.05 ⎼ 31.05.2019

Raamatupidaja RMo18

igal nädalal R ja L

Süsteemiadministraator SYS18

20.09 ⎼ 22.09.2018
18.10 ⎼ 20.10.2018
15.11 ⎼ 17.11.2018
13.12 ⎼ 15.12.2018
10.01 ⎼ 12.01.2019
07.02 ⎼ 09.02.2019
06.03 ⎼ 08.03.2019
04.04 ⎼ 06.04.2019
02.05 ⎼ 04.05.2019
30.05 ⎼ 31.05.2019

Turvasüsteemide tehnik TSTt118, TSTt218

28.-29. september 2018
12.-13. oktoober 2018
9.-10. november 2018
7.-8. detsember 2018
18.-19. jaanuar 2019
15.-16. veebruar 2019
15.-16. märts 2019
12.-13. aprill 2019
17.-18. mai 2019
14.-15. juuni 2019

IT tugiisik TI 18

igal nädalal T ja K

Arhiivikorrastaja ARHt18

04.10-06.10.2018
01.11-03.11.2018
29.11-01.12.2018
10.01-12.01.2019
07.02-09.02.2019
28.02-02.03.2019

Noorem tarkvaraarendaja (Veebispetsialist) VSo17

igal nädalal N ja R

Ärinduse ja kaubanduse osakond

Ärikorralduse spetsialist AKt17

neljapäeviti

Ärikorralduse spetsialist AKt18

neljapäeviti

E-kaubanduse spetsialist EKt18:

18-20.10.2018
15-17.11.2018
13-15.12.2018
17-19.01.2019
14-16.02.2019
14-16.03.2019
11-13.04.2019
16-18.05.2019
13-15.06.2019

Logistiku abi LOGo17

esmaspäeviti

Logistiku abi LOGo18

teisipäeviti

Müügiesindaja MYEo17

teisipäeviti

Müügiesindaja MYEo18

kolmapäeviti

Müügikorraldaja MKo18

neljapäeviti

Müügikorraldaja MK17

teisipäeviti

Müügikorraldaja MKt217

teisipäeviti

Müügikorraldaja MKt17

kolmapäeviti

Iluteeninduse ja tekstiili osakond

Rätsep RT (üle nädala T- L)

04.09-08.09.18
18.09- 22.09.18
02.10- 06.10.18
16.10- 20.10.18
30.10- 03.11.18
13.11- 17.11.18
27.11- 01.12.18
11.12- 15.12.18
08.01- 12.01.19
15.01- 19.01.19

Õmbleja OM18

Alustavad 13. Septembrist ja sessid iga N ja R kella 14.10- 18.50 ning L 8.30-17.15.

Meesterätsep MRT18

Alustavad 17. Septembrist ja sessid iga E-K kella 14.10- 18.50 (e 4- 6 tund)

Ehitus- ja puidu osakond

Pottsepp-sell PTS218

06.09.-07.09.2018
20.09.-21.09.2018
27.08.-28.09.2018
04.10.-05.10.2018
11.10.-13.10.2018
25.10.-27.10.2018
08.11.-10.11.2018
22.11.-24.11.2018
06.12.-08.12.2018
13.12.-15.12.2018
10.01.-12.01.2019
24.01.-26.01.2019
31.01.-02.02.2019
14.02.-16.02.2019
Praktika ettevõttes
4.03.-26.05.2019
30.05.-01.06.2019

Plaatija PLA218

06.09.-07.09.2018
20.09.-21.09.2018
27.09.-28.09.2018
04.10.-05.10.2018
9.-11.10. 2018
16.-18.10. 2018
23.-25.10. 2018
30.10-1.11. 2018
7.-8.11. 2018
12.11.2018- 11.01.2019 (praktika)
17.01.2019

Kütte-ja jahutussüsteemide lukksepp KJL18

Praktika: 3.09.-02.11.2018
6.11.-7.11. 2018
15.11.-16.11.2018
22.11.-23.11.2018
29.11.-30.11.2018
6.12.-7.12.2018
13.12-14.12.2018
17.12-19.12.2018
07.01.-09.01.2019
14.01.-16.01.2019
21.01.-23.01.2019

Kütte-ja jahutussüsteemide lukksepp KJL218

06.09.-07.09.2018
20.09.-21.09.2018
27.09.-28.09.2018
8.10.-9.10.2018
18.10.-19.10.2018
25.10.-26.10.2018
1.11.-2.11.2018
8.11.-9.11.2018
15.11.-16.11.2018
22.11.-23.11.2018
29.11.-30.11.2018
6.12.-7.12.2018
13.12-14.12.2018
20.12-21.12.2018
10.01.-11.01.2019
17.01.-18.01.2019
24.01.-25.01.2019
31.01.-1.02.2019
7.02.-8.02.2019
14.02.-15.02.2019
28.03.-1.03.2019
7.03.-8.03.2019
14.03.-15.03.2019
21.03.-22.03.2019
PRAKTIKA: 15.04.-01.06.2019
6.06.-7.06.2019

Tisler MTK18

10.09.-12.09
24.09.-26.09
8.10.-10.10.
22.10.-24.10
5.10.-7.11
12.11.-14.11
19.11.-21.11
26.11.-28.11
3.12.-5.12
10.12.-12.12
7.01.-9.01
14.01.-16.01
28.01.-30.01

CNC- operaator 218

4.09.-5.09.
11.09.-12.09
18.09.-19.09
25.09.-26.09
2.10.-3.10.

Praktiline töö:

Grupp 1:
8.10.-10.10
15.10.-17.10
22.10.-24.10
29.10.-31.10
5.11.-7.11

Grupp 2:

10.10.-12.10
17.10.-19.10
24.10.-26.10
31.10.-2.11
7.11.-9.11

PRAKTIKA: 15.11.- 14.12

17.12.-18.12
7.01.-8.01
14.01.-15.01

Auto osakond

AUD18

1. 5.09-07.09
2. 19.09-21.09
3. 03.10-05.10
4. 17.10-19.10

Märkad veebilehel vigu?