Tartu Kutsehariduskeskuse sessioonõppe ajad 2019/20 õa-l

II semestril alustajad

Plaatija PLA20

04.02.-05.02.2020
18.02.-19.02.2020
03.03.-05.03.2020
10.03-12.03 2020
17.-19.03. 2020
24.-26.03. 2020
31.03-02.04. 2020
07.-09.04. 2020
13.04.2020- 31.05.2020 Praktika ettevõttes
3.06.2020
Kutseeksam juuni 2020

CNC- puidutöötlemiskeskuse operaator CNC20

04.02.-05.02.2020
11.02.-12.02.2020
18.02.-19.02.2020
25.02.-26.02.2020
03.03.-05.03.2020
9.-11.03.2020
16.-18.03.2020
23.-25.03.2020
30.03.-1.04.2020
6.-8.04.2020
Praktika 13.04.-15.05.2020
19.-20.05.2020

26.-27.05.2020
2.-3.06.2020
Kutseeksam 8. juuniga algaval nädalal

Tisler MTK19

3.-5.02.2020
10.-12.02.2020
17.-19.02.2020
24.-26.02.2020
3.-5.03.2020
Praktika ettevõttes 09.03.-12.04.2020
13.-15.04.2020
20.-22.04.2020
27.04-29.04.2020
04.05-06.05.2020
11.-13.05.2020
Praktika ettevõttes 18.05 – 17.06.2020

Toitlustuskorraldus TTKo20 (õppesessioon igal 3.nädalal E-K)

13.-15.04.2020
04.-06.05.2020
25.-27.05.2020
15.-17.05.2020
Õppetöö jätkub augustis 2020 (eeldatavasti 24.-26.08.2020)

Kelner KEt20

Õppetöö igal nädalal K alates 05.02.2020 kuni 03.06.2020
Kutseeksam 09.06.2020

Meisterjuuksur ILUm20

Töökohapõhine õpe
16-18.02.2020
15- 17.03.2020

19-21.04.2020
10- 12.05.2020
07- 09.06.2020

I semestril alustanud

Toitlustuse ja turismi osakond

Kokk KKo17

16.09-20.09

07.10-11.10

28.10-01.11

18.11-22.11

09.12-13.12 Eksamisessioon

Kokk KKo18

02.09-06.09

23.09-27.09

14.10-18.10

04.11-08.11

25.11-29.11

16.12-20.12

13.01-17.01

03.02-07.02

24.02-28.02

09.03-13.03; 16.03-20.03 praktiline töö õppekeskkonnas

06.04-10.04

27.04-01.05

18.05-22.05

08.06-12.06

Kokk KKo19

09.09-13.09

30.09-04.10

21.10-25.10

11.11-15.11

02.12-06.12

20.01-24.01

10.02-14.02

02.03-06.03

23.03-27.03

13.04-17.03

04.05-08.05

25.05-29.05

08.06-12.06; 15.06-19.06 praktiline töö õppekeskkonnas

Toitlustuskorraldus TTko19

09.09-11.09 (E-K)

30.09-02.10 (E-K)

21.10-23.10 (E-K)

11.11-13.11 (E-K)

02.12-04.12 (E-K)

13.01-15.01 (E-K)

03.02-05.02 (E-K)

25.02-27.02 (T-N)

16.03-18.03 (E-K)

30.03 alates eksamisessioon/lõpueksam (vastavalt kutseeksamite sooritamise ajakavale)

Abikokk KA218 (AG)

Alates 02.09 kolmapäeviti alates 3.tunnist (so algus kell 12.30) ja neljapäeviti 1.-4 tund (so kell 8:30-15:40)

Abikokk KA219 (AG)

Alates 04.11 esmaspäeviti alates 3.tunnist (so algus kell 12.30) ja teisipäeviti 1.-4 tund (so kell 8:30-15:40)

Kelner KEo219 

09.09-11.09

23.09-25.09

07.10-09.10

21.10-23.10

04.10-06.10

18.11-20.11

02.12-04.12

13.01-15.01

27.01-29.01

10.02-12.02

24.02-28.02 eksamisessioon

Majutuskorraldus MJK19

September N. 12.09; N. 26.09;

Oktoober K. 09.10 ja N. 10.10; K. 23.10 ja N. 24.10;

November K. 06.11 ja N. 07.11; T. 19.11, K. 20.11 ja N. 21.11;

Detsember T. 03.12, K. 04.12 ja N. 05.12; T. 17.12, K. 18.12 ja N. 19.12;

Jaanuar T. 14.01, K. 15.01 ja N. 16.01; T. 28.01, K. 29.01 ja N. 30.01

Giid GI19-  üle nädala-paaris nädalatel, kolm päeva N, R, L

Reisikonsultant RB18-  üle nädala-paaris nädalatel, kolm päeva T, K, N

Toiduainete tehnoloogia osakond

Pagari- ja kondiitritoodete tehnoloogia  

KPKo18 (K-N)

04.-05.09.19

11.-12.09.19

18.-19.09.19

25.-26.09.19

02.-03.10.19

09.-10.10.19

16.-17.10.19

23.-24.10.19

30.-31.10.19

06.-07.11.19

13.-14.11.19

20.-21.11.19

27.-28.11.19

04.-05.12.19

11.-12.12.19

18.-19.12.19

06.01.-09.02.20 kondiitri praktika

12.-13.02.20

19.-20.02.20

26.-27.02.20

04.-05.03.20

11.-12.03.20

18.-19.03.20

25.-26.03.20

01.-02.04.20

08.-09.04.20

13.04.-17.05.20 kondiitri praktika

20.-21.05.20

27.-28.05.20

KPKo19 (E-T)

02.-03.09.19

09.-10.09.19

16.-17.09.19

23.-24.09.19

30.09.-1.10.19

07.-08.10.19

14.-15.10.19

21.-22.10.19

28.-29.10.19

04.-05.11.19

11.-12.11.19

18.-19.11.19

25.-26.11.19

02.12.-22.12.19 abipagari praktika

06.-07.01.20

13.-14.01.20

20.-21.01.20

27.-28.01.20

03.-04.02.20

10.-11.02.20

17.-18.02.20

25.-26.02.20

02.-03.03.20

09.-10.03.20

16.-17.03.20

23.-24.03.20

30.-31.03.20

06.-07.04.20

13.04.-17.05.20 pagari praktika

18.-19.05.20

25.-26.05.20

01.-02.06.20

08.-09.06.20

15.-16.06.20

Pagar

KPAo19 (E-T)

02.-03.09.19

09.-10.09.19

16.-17.09.19

23.-24.09.19

30.09.-01.10.19

07.-08.10.19

14.-15.10.19

21.-22.10.19

28.-29.10.19

04.-05.11.19

11.-12.11.19

18.-19.11.19

25.-26.11.19

02.12.-22.12.19 abipagari praktika

06.-07.01.20

13.-14.01.20

20.-21.01.20

27.-28.01.20

03.-04.02.20

10.-11.02.20

17.-18.02.20

25.-26.02.20

02.-03.03.20

09.-10.03.20

16.-17.03.20

23.-24.03.20

30.-31.03.20

06.-07.04.20

13.04.-17.05.20 pagari praktika

18.-19.05.20

25.-26.05.20

Lihameister

LTo19 (E-T)

02.-03.09.19

09.-10.09.19

16.-17.09.19

23.-24.09.19

30.09.-01.10.19

07.-08.10.19

14.-15.10.19

21.-22.10.19

28.-29.10.19

04.-05.11.19

11.-12.11.19

18.-19.11.19

25.-26.11.19

02.12.-22.12.19 praktika

06.-07.01.20

13.-14.01.20

20.-21.01.20

27.-28.01.20

03.-04.02.20

10.-11.02.20

17.-18.02.20

25.-26.02.20

02.-03.03.20

09.-10.03.20

16.-17.03.20

23.03-12.04.20 praktika

30.-31.03.20

06.-07.04.20

13.-14.04.20

20.-21.04.20

27.-28.04.20

04.-05.05.20

11.-12.05.20

18.-19.05.20

25.-26.05.20

IKT-osakond

Sekretär

SRo18 igal nädalal teisipäeval

SRo19 igal nädalal neljapäeval

Raamatupidaja 

RMo19 igal nädalal kolmapäeval ja neljapäeval

RMt19 igal nädalal teisipäeval

RMo18 igal nädalal reedel ja üle nädala lisaks laupäeval

Süsteemiadministraator

SYS19 

19.09-21.09.2019

17.10-19.10.2019

14.11.-16.11.2019

12.12-14.12.2019

16.01-18.01.2020

06.02.-08.02.2020

05.03-07.03.2020

02.04.-04.04.2020

28.04-30.04.2020 (erandkorras T-N)

21.05.-24.05.2020

Turvasüsteemide tehnik 

Tartus TSTt119 ja Tallinnas TSTt219

04.-05.10.2019

18.-19.10.2019

15.-16.11.2019

13.-14.12.2019

24.-25.01.2019

14.-15.02.2020

13.-14.03.2020

24.-25.04.2020

22.-23.05.2020

05.-06.06.2020.

IT tugiisik  

TI19 igal nädalal teisipäeval ja kolmapäeval

Arhiivikorrastaja 

ARHt19

03.10.-05.10.2019

31.10- 02.11.2019

28.11.-30.11.2019

09.01.-11.01.2020

06.02.-08.02.2020

20.02.-22.02.2020

Noorem tarkvaraarendaja (Veebispetsialist) 

VSo19 Igal nädalal neljapäeval ja reedel

Kõnekeskuse klienditeenindaja

KÕo19

Igal nädalal reedel ja laupäeval 

esimene sessioon koolis on 06.-07.09.2019  ja viimane sessioon koolis 14.02.-15.02.2020, edasi praktika kõnekeskuses kuni juuni alguseni.

Äri ja kaubanduse osakond

Ärikorralduse spetsialist – II kursus neljapäeviti

E-kaubanduse spetsialist – kord kuus N-L

19.09 -21.09.2019  – 3 nädal

17.10 -19.10.2019  – 7 nädal

14.11 -16.11.2019   – 11 nädal

12.12 -14.12.2019  – 15 nädal

16.01 – 18.01.2020 –  18 nädal

13.02 – 15.02.2020  – 22 nädal

19.03 – 21.03.2020 –   27 nädal

16.04 -18.04.2020 –   31 nädal

14.05 -16.05.2020  – 35 nädal

04.06 -05.06.2020  – lõpueksam

Logistiku abi 

I kursus – esmaspäeviti

II kursus – teisipäeviti

Müügiesindaja 

I kursus – teisipäeviti

II kursus – kolmapäeviti

Müügikorraldaja 

I kursus – teisipäeviti

II kursus – neljapäeviti

Iluteeninduse ja tekstiili osakond

Rätsep- stilist (spetsialiseerumine meeste rõivaste valmistamine)

Alustavad 09.09.2019

Iga nädal E- K kella 14.10- 19.15

Õmbleja 

Alustavad 12.09.2019

Iga nädal N- R kell 14.10- 19.15 ja L kell 8.30- 17. 15

Ehitus- ja puidu osakond

Pottsepp-sell PTS219

Alates oktoobrist Neljapäevast- Laupäevani 

05.09.-06.09.2019

19.09.-20.09.2019

26.09.-27.09.2019

03.10.-04.10.2019

10.10.-12.10.2019

24.10.-26.10.2019

07.11.-09.11.2019

21.11.-23.11.2019

05.12.-07.12.2019

12.12.-14.12.2019

09.01.-11.01.2020

23.01.-25.01.2020

30.01.-01.02.2020

13.02.-15.02.2020

3.03.-25.05.2020 Praktika

05.06.-06.06.2020

Plaatija 

PLA219

05.09.-06.09.2019

19.09.-20.09.2019

26.09.-27.09.2019

03.10.-04.10.2019

8.-10.10. 2019

15.-17.10. 2019

22.-24.10. 2019

29.10-31.10. 2019

6.-7.11. 2019

11.11.2019- 10.01.2020 Praktika

16.01.2020

Kütte-ja jahutussüsteemide lukksepp 

KJL19

05.09.-06.09.2019

19.09.-20.09.2019

26.08.-27.09.2019

30.09.02.10.2019(E-K)

16.10.-18.10.2019

30.10.-01.11.2019

13.11.-15.11.2019

27.11.-29.11.2019

11.12.-13.12.2019

08.01.-10.01.2020

22.01.-24.01.2020

05.02.-07.02.2020

19.02.-21.02.2020

04.03.-06.03.2020

18.03.-20.03.2020

30.03.-31.05.2020 Praktika

03.06.-05.06.2020

Tisler 1. kursus 

MTK 19

09.09.-11.09

23.09.-25.09

07.10.-09.10.

21.10.-23.10

4.11.-6.11

11.11.-13.11

18.11.-20.11

25.11.-27.11

2.12.-4.12

09.12.-11.12

6.01.-8.01

13.01.-15.01

27.01.-29.01

Tisler 2. kursus 

MTK 18

03.09.-05.09

09.09.-11.09

16.09.-18.09

23.09.-25.09

30.09.-02.10

07.10.-09.10

14.10.-16.10

21.10.-23.10

28.10.-30.10

04.11.-06.11

18.11.-20.11

02.12.-04.12

09.12.-11.12

06.01.-08.01

13.01.-12.04. Praktika

CNC- operaator 

CNC 219

 3.09.-4.09.

10.09.-11.09

17.09.-18.09

24.09.-25.09

1.10.-2.10.

Praktiline töö:

Grupp 1:

7.10.-9.10

14.10.-16.10

21.10.-23.10

28.10.-30.10

4.11.-6.11

Grupp 2:

9.10.-11.10

16.10.-18.10

23.10.-25.10

30.10.-1.11

6.11.-8.11

11.11.- 13.12 Praktika

16.12.-17.12

6.01.-7.01

13.01.-14.01

Auto osakond 

AUD19

Üle nädala kolmapäev ja neljapäev,  praktika perioodil sama. 

Tehnika osakond

Sisetööde elektrik EHt19 ja EHo19

Igal teisipäeval

Mehhatroonik MEt19

Igal kolmapäeval

Keevitaja (osakutse poolautomaatkeevitaja) KVO19

Igal esmaspäeval

Märkad veebilehel vigu?