Tartu Kutsehariduskeskuse sessioonõppe ajad 2019/20 õa-l

Toitlustuse ja turismi osakond

Kokk KKo17

16.09-20.09
07.10-11.10
28.10-01.11
18.11-22.11
09.12-13.12 Eksamisessioon

Kokk KKo18

02.09-06.09
23.09-27.09
14.10-18.10
04.11-08.11
25.11-29.11
16.12-20.12
13.01-17.01
03.02-07.02
24.02-28.02
09.03-13.03; 16.03-20.03 praktiline töö õppekeskkonnas
06.04-10.04
27.04-01.05
18.05-22.05
08.06-12.06

Kokk KKo19

09.09-13.09
30.09-04.10
21.10-25.10
11.11-15.11
02.12-06.12
20.01-24.01
10.02-14.02
02.03-06.03
23.03-27.03
13.04-17.03
04.05-08.05
25.05-29.05
08.06-12.06; 15.06-19.06 praktiline töö õppekeskkonnas

Toitlustuskorraldus TTko19

09.09-13.09
30.09-04.10
21.10-25.10
11.11-15.11
02.12-06.12
13.01-17.01
03.02-06.02
24.02-28.02 eksamisessioon/lõpueksam

Abikokk KA218 (AG)

Alates 02.09 kolmapäeviti alates 3.tunnist (so algus kell 12.30) ja neljapäeviti 1.-4 tund (so kell 8:30-15:40)

Abikokk KA219 (AG)

Alates 04.11 esmaspäeviti alates 3.tunnist (so algus kell 12.30) ja teisipäeviti 1.-4 tund (so kell 8:30-15:40)

Kelner KEo219

09.09-11.09
23.09-25.09
07.10-09.10
21.10-23.10
04.10-06.10
18.11-20.11
02.12-04.12
13.01-15.01
27.01-29.01
10.02-12.02
24.02-28.02 eksamisessioon

Vastuvõtu ja majapidamistööde korraldus HTS19

Majutuskorraldus MJK19

Giid GI19

Reisikonsultant RB18

Toiduainete tehnoloogia osakond

Pagari- ja kondiitritoodete tehnoloogia

KPKo18 (T-K)

03.-04.09.19
10.-11.09.19
17.-18.09.19
24.-25.09.19
01.-02.10.19
08.-09.10.19
15.-16.10.19
22.-23.10.19
29.-30.10.19
05.-06.11.19
12.-13.11.19
19.-20.11.19
26.-27.11.19
03.-04.12.19
10.-11.12.19
17.-18.12.19
06.01.-09.02.20 kondiitri praktika
11.-12.02.20
18.-19.02.20
25.-26.02.20
03.-04.03.20
10.-11.03.20
17.-18.03.20
24.-25.03.20
31.03.-1.04.20
07.-08.04.20
13.04.-17.05.20 kondiitri praktika
19.-20.05.20
26.-27.05.20

KPKo19 (E-T)

02.-03.09.19
09.-10.09.19
16.-17.09.19
23.-24.09.19
30.09.-1.10.19
07.-08.10.19
14.-15.10.19
21.-22.10.19
28.-29.10.19
04.-05.11.19
11.-12.11.19
18.-19.11.19
25.-26.11.19
02.12.-22.12.19 abipagari praktika
06.-07.01.20
13.-14.01.20
20.-21.01.20
27.-28.01.20
03.-04.02.20
10.-11.02.20
17.-18.02.20
25.-26.02.20
02.-03.03.20
09.-10.03.20
16.-17.03.20
23.-24.03.20
30.-31.03.20
06.-07.04.20
13.04.-17.05.20 pagari praktika
18.-19.05.20
25.-26.05.20
01.-02.06.20
08.-09.06.20
15.-16.06.20

Pagar

KPAo19 (E-T)

02.-03.09.19
09.-10.09.19
16.-17.09.19
23.-24.09.19
30.09.-01.10.19
07.-08.10.19
14.-15.10.19
21.-22.10.19
28.-29.10.19
04.-05.11.19
11.-12.11.19
18.-19.11.19
25.-26.11.19
02.12.-22.12.19 abipagari praktika
06.-07.01.20
13.-14.01.20
20.-21.01.20
27.-28.01.20
03.-04.02.20
10.-11.02.20
17.-18.02.20
25.-26.02.20
02.-03.03.20
09.-10.03.20
16.-17.03.20
23.-24.03.20
30.-31.03.20
06.-07.04.20
13.04.-17.05.20 pagari praktika
18.-19.05.20
25.-26.05.20

Lihameister

LTo19 (E-T)

02.-03.09.19
09.-10.09.19
16.-17.09.19
23.-24.09.19
30.09.-01.10.19
07.-08.10.19
14.-15.10.19
21.-22.10.19
28.-29.10.19
04.-05.11.19
11.-12.11.19
18.-19.11.19
25.-26.11.19
02.12.-22.12.19 praktika
06.-07.01.20
13.-14.01.20
20.-21.01.20
27.-28.01.20
03.-04.02.20
10.-11.02.20
17.-18.02.20
25.-26.02.20
02.-03.03.20
09.-10.03.20
16.-17.03.20
23.03-12.04.20 praktika
30.-31.03.20
06.-07.04.20
13.-14.04.20
20.-21.04.20
27.-28.04.20
04.-05.05.20
11.-12.05.20
18.-19.05.20
25.-26.05.20

IKT-osakond

Sekretär

SRo18 igal nädalal teisipäeval
SRo19 igal nädalal neljapäeval

Raamatupidaja

RMo19 igal nädalal kolmapäeval ja neljapäeval
RMt19 igal nädalal teisipäeval
RMo18 igal nädalal reedel ja üle nädala lisaks laupäeval

Süsteemiadministraator

SYS19

19.09-21.09.2019
17.10-19.10.2019
14.11.-16.11.2019
12.12-14.12.2019
16.01-18.01.2020
06.02.-08.02.2020
05.03-07.03.2020
02.04.-04.04.2020
28.04-30.04.2020 (erandkorras T-N)
21.05.-24.05.2020

Turvasüsteemide tehnik

Tartus TSTt119 ja Tallinnas TSTt219

13.-14.09.2019
11.-12.10.2019
08.-09.11.2019
06.-07.12.2019
24.-25.01.2019
14.-15.02.2020
06.-07.03.2020
10.-11.04.2020
22.-23.05.2020
05.-06.06.2020

IT tugiisik

TI19 igal nädalal teisipäeval ja kolmapäeval

Arhiivikorrastaja

ARHt19

03.10.-05.10.2019
31.10- 02.11.2019
28.11.-30.11.2019
09.01.-11.01.2020
06.02.-08.02.2020
20.02.-22.02.2020

Noorem tarkvaraarendaja (Veebispetsialist)

VSo19 Igal nädalal neljapäeval ja reedel

Kõnekeskuse klienditeenindaja

KÕo19

Igal nädalal reedel ja laupäeval esimene sessioon koolis on 06.-07.09.2019 ja viimane sessioon koolis 14.02.-15.02.2020, edasi praktika kõnekeskuses kuni juuni alguseni.

Äri ja kaubanduse osakond

Ärikorralduse spetsialist – II kursus neljapäeviti

E-kaubanduse spetsialist – kord kuus N-L

19.09 -21.09.2019 – 3 nädal
17.10 -19.10.2019 – 7 nädal
14.11 -16.11.2019 – 11 nädal
12.12 -14.12.2019 – 15 nädal
16.01 – 18.01.2020 – 18 nädal
13.02 – 15.02.2020 – 22 nädal
19.03 – 21.03.2020 – 27 nädal
16.04 -18.04.2020 – 31 nädal
14.05 -16.05.2020 – 35 nädal
04.06 -05.06.2020 – lõpueksam

Logistiku abi

I kursus – esmaspäeviti
II kursus – teisipäeviti

Müügiesindaja

I kursus – teisipäeviti
II kursus – kolmapäeviti

Müügikorraldaja

I kursus – teisipäeviti
II kursus – neljapäeviti

Iluteeninduse ja tekstiili osakond

Rätsep- stilist (spetsialiseerumine meeste rõivaste valmistamine)

Iga nädal E- K kella 14.10- 19.15

Õmbleja

Iga nädal N- R kella 14.10- 19.15 ja L kella 8.30- 17. 15 L kella

Ehitus- ja puidu osakond

Pottsepp-sell

Üle nädala Neljapäevast- Laupäevani

Plaatija

1- 5 nädal Kolmapäev ja Neljapäev
6- 10 nädal Teisipäevast- Neljapäevani

Kütte-ja jahutussüsteemide lukksepp

Üle nädala 3 päeva. Päevad selguvad vastuvõtus õpilaste soovidest.

Tisler 1. kursus

Üle nädala esmaspäev ja teisipäev, praktika perioodil iga nädal

Tisler 2. kursus

Üle nädala esmaspäev ja teisipäev, praktika perioodil iga nädal

CNC- operaator

Iga esmaspäev ja teisipäev

Auto osakond

AUD19

Üle nädala kolmapäev ja neljapäev, praktika perioodil sama.

Tehnika osakond

Sisetööde elektrik

Keevitaja (osakutse poolautomaatkeevitaja)

Märkad veebilehel vigu?