fbpx
Leidsid vea?
Tagasi

Tartu Kutsehariduskeskuse sessioonõppe ajad 2021/22 õa-l

Toitlustuse ja turismi osakond

Abikokk (KA220)
Õppetöö igal nädalal N ja R
25.10-19.11.2021 praktika
03.01-28.01.2022 praktika
04.04-15.04.2022 (Kutseeksami toimumine vastavalt kutseandja graafikule)

Kelner (KEo21)
Üldine põhimõte – iga teine õppenädal T-K
05.-06.10.2021
19.-20.10.2021
02.-03.11.2021
16.-17.11.2021
30.11-01.12.2021
14.-15.12.2021
11.-12.01.2022
25.-26.01.2022
08.-09.02.2022
22.-23.02.2022
07.-11.03.2022 (Kutseeksami toimumine vastavalt kutseandja graafikule)

Kokk (KKo21)
Üldine põhimõte – iga kolmas õppenädal E-R
06.09-10.09.2021
27.09-01.10.2021
18.10-22.10.2021
08.11-12.11.2021
29.11-03.12.2021
10.01-14.01.2022
31.01-04.02.2022
21.02-25.02.2022
14.03-18.03.2022
04.04-08.04.2022
02.05-06.05.2022
23.05-27.05.2022
13.06-17.06.2022

Toitlustuskorraldus (TTko21)
Üldine põhimõte – iga kolmas õppenädal, E-K
30.08-01.09.2021
20.09-22.09.2021 (K veebipõhine õpe)
11.10-13.10.2021 (K veebipõhine õpe)
01.11-03.11.2021
22.11-24.11.2021 (K veebipõhine õpe)
13.12-15.12.2021
10.01-12.01.2022 (K veebipõhine õpe)
31.01-02.02.2022 (K veebipõhine õpe)
21.02-23.02.2022 (K veebipõhine õpe)
14.03-16.03.2022 (K veebipõhine õpe)
04.04-06.04.2022 (K veebipõhine õpe)
18.04-20.04.2022
09.05-11.05.2022
30.05-01.06.2022
13.06-24.06.2022 (Kutseeksami toimumine vastavalt kutseandja graafikule)

Aktiivtegevuste instruktor
AI20 õppesessioonid T, K ja N järgmistel kuupäevadel
07.-09.09.2021
21.-23.09.2021
05.-07.10.2021
19.-21.10.2021
02.-04.11.2021
16.-18.11.2021
30.-02.12.2021
14.-16.12.2021
11.-13.01.2022
25.-27.01.2022

AI21 õppesessioonid T, K ja N järgmistel kuupäevadel
14.sep
28.-30.sept
12.-14.okt
26.-28.okt
09.-11.nov
23.-26.nov
07.-09.dets
04.-06.jaan
18.-20.jaan

Giid
GI21 õppesessioonid T, K ja N järgmistel kuupäevadel
14.-16.09.2021
28.-30.09.2021
12.-14.10.2021
26.-28.10.2021
09.-11.11.2021
23.-25.11.2021
07.-09.12.2021
04.-06.01.2022
18.-20.01.2022

Turismikorraldaja
TK20 õppesessioonid T, K ja N järgmistel kuupäevadel:
07.-09.09.2021
21.-23.09.2021
05.-07.10.2021
19.-21.10.2021
02.-04.11.2021
16.-18.11.2021
30.-02.12.2021
14.-16.12.2021
11.-13.01.2022
25.-27.01.2022

Turismikorraldaja
TK21 õppesessioonid T, K ja N järgmistel kuupäevadel:
14.09.2021
28.-30.09.2021
12.-14.10.2021
26.-28.10.2021
09.-11.11.2021
23.-25.11.2021
07.-09.12.2021
04.-06.01.2022
18.-20.01.2022

Turismikorraldaja
TKE21 õppesessioonid T, K ja N järgmistel kuupäevadel:
23.08.2021
14.-16.09.2021
28.-30.09.2021
12.-14.10.2021
26.-28.10.2021
09.-11.11.2021
23.-25.11.2021
07.-09.12.2021
04.-06.01.2022
18.-20.01.2022

Majutuskorraldaja
MJKo21 õppesessioonid T, K ja N järgmistel kuupäevadel
14..sep
28.-30.sept
12.-14.okt
26.-28.okt
09.-11.nov
23.-26.nov
07.-09.dets
04.-06.jaan
18.-20.jaan

 

Toiduainete tehnoloogia osakond

Pagari- ja kondiitritoodete tehnoloogia
KPKo21 Õppetöö algab E 06.09.2021, õppetöö iga nädal E ja T
KPKo20 Õppetöö algab K 01.09, õppetöö iga nädal K ja N

Pagar
KPAo21 Õppetöö algab E 06.09.2021, õppetöö iga nädal E ja T

Lihameister
LTo21 Õppetöö algab E 06.09.2021, õppetöö iga nädal E ja T

IKT-osakond

Sekretär
SRo21 Iga nädal N

Süsteemiadministraator
17.09.2021-18.09.2021
15.10.2021-16.10.2021
12.11.2021-13.11.2021
10.12.2021-11.12.2021
14.01.2022-15.01.2022
11.02.2022-12.02.2022
11.03.2022-12.03.2022
08.04.2022-09.04.2022
13.05.2022-14.05.2022
03.06.2022-04.06.2022
Praktika kaitsmine toimub augustis 2022

Võrgutehnik
VTo21 iga nädal T ja K

Kasutajatoe tehnik
Iga nädal T ja K

IT-süsteemide nooremspetsialist
igal nädalal N ja R

Turvasüsteemide tehnik
TSTt121 iga nädal R

Noorem tarkvaraarendaja (veebispetsialist)
VSo21 iga nädal N ja R

Äri ja kaubanduse osakond

Ärikorralduse spetsialist
I kursus (AKo21) iga nädal T ja K
II kursus (AKo20) iga nädal K ja N
Töökohapõhine õpe (AKt20) iga nädal N

E-kaubanduse spetsialist sessioonõpe (EKo20)
16.09 -18.09.2021 – 3 nädal
14.10 -16.10.2021 – 7 nädal
11.11 -13.11.2021 – 11 nädal
09.12 -11.12.2021 – 15 nädal
13.01 – 15.01.2022 – 18 nädal
10.02 – 12.02.2022 – 22 nädal
17.03 – 19.03.2022 – 27 nädal
21.04 -23.04.2022 – 32 nädal
12.05 -14.05.2022 – 34 nädal
02.06 -03.06.2022 – lõpueksam

Logistiku abi
II kursus (LOGo20) iga nädal T

Veokorraldaja-logistik
I kursus (VLo21) iga nädal E

Laojuht
I kursus (LJo20) iga nädal N

Logistik
I kursus (LGo21) iga nädal K

Müügiesindaja
I kursus (MYEo21) iga nädal T
II kursus (MYEo20) iga nädal T

Müügikorraldaja
I kursus (MKo21) iga nädal T
II kursus (MKt20) iga nädal K

Raamatupidaja
I kursus (RMo21) iga nädal K ja N
II kursus (RMo20) iga nädal R ja L

Iluteeninduse ja tekstiili osakond

Rätsep- stilist (spetsialiseerumine meeste rõivaste valmistamine) MRT21
Alates 04.10.2021 iga E- K kell 14.10- 19.15

Õmbleja OM21
Alates 30.09.2021 iga nädal N- R kell 14.10- 19.15 ja L 8.30- 17.00

Meisterjuuksur ILUm21
9- 11. 10.21
13- 15. 11.21
16- 18.01. 22
13- 15. 02.22
13- 15.03.22

Puhastusteenindaja (töökohapõhine)PTt21
Alates oktoobrist iga R kell 8.30- 17.00

Puhastusteenindaja (koolipõhine) PT21
I rühm  alates 06.09.21 iga E kell 8.30- 15.40
II rühm  alates 06.09.21 iga N kell 8.30- 15.40

Puhastusteenindaja- juhendaja PTJt21
Alates 06.10.21 iga K kell 8.30- 17.00

Puhastustööde juht PTjuht21
Iga T kell 8.30-15.45

Puhastusteenindaja PTt220
02.09.21
09.09.21
16.09.21
23.09.21

Ehitus- ja puidu osakond

Pottsepp-sell
Alates 18. novembrist N-L
02.09.-03.09.2021
16.09.-17.09.2021
23.09.-24.09.2021
07.10.-08.10.2021
21.10.-22.10.2021
04.11.-05.11.2021
18.11.-20.11.2021
02.12.-04.12.2021
09.12.-11.12.2021
16.12.-18.12.2021
13.01.-15.01.2022
27.01.-29.01.2022
03.02.-05.02.2022
10.02.-12.02.2022
25.02.-26.02.2022
03.03.-05.03.2022
17.03.-19.03.2022
21.03.-05.06.2022 Praktika
09.06.-10.06.2022

Plaatija PLA221
02.09.-03.09.2021
16.09.-17.09.2021
23.09.-24.09.2021
30.09.-01.10.2021
05.-07.10. 2021
12.-14.10. 2021
19.-21.10. 2021
26.-28.10. 2021
3.-4.11. 2021
08.11.2021- 07.01.2022 Praktika
13.01.2022

Plaatija PLA22
31.02.-01.02.2022
14.02.-15.02.2022
28.02.-01.03.2022
08.-10.03.2022
15.-17.03.2022
22.-24.03.2022
29.03.-31.03.2022
5.-7.04.2022
11.04.2022- 05.06.2022 Praktika
09.06.2022

Kütte-ja jahutussüsteemide lukksepp KJL21
02.09.-03.09.2021
16.09.-17.09.2021
23.09.-24.09.2021
29.09. -01.10.2021
13.10.-15.10.2021
27.10.-29.10.2021
10.11.-12.11.2021
24.11.-26.11.2021
08.12.-10.12.2021
05.01.-07.01.2022
19.01.-21.01.2022
02.02.-04.02.2022
16.02.-18.02.2022
02.03.-04.03.2022
16.03.-18.03.2022
21.03.-29.05.2022 Praktika
08.06.-10.06.2022

Töökohapõhine Kütte- ja jahutussüsteemide lukksepp KJLtk21
02.09.-03.09.2021
09.09.-10.09.2021
16.09.-17.09.2021
23.09.-24.09.2021
11.11.-12.11.2021*
25.11.-26.11.2021
09.12.-10.12.2021
23.05.-24.05.2022
30.05.-31.05.2022
06.06.-07.06.2022

Veevärgilukksepp VVL21
06.09.-08.09.2021 E-K*
20.09.-22.09.2021
04.10.-06.10.2021
18.10.-20.10.2021
01.11.-03.11.2021

17.11.-19.11.2021 K-R*
01.12.-03.12.2021
15.12.-17.12.2021
12.01.-14.01.2022
26.01.-28.01.2022
09.02.-11.02.2022
21.09.-23.09.2022 E-K
09.03.-11.03.2022 K-R
23.03.-25.03.2022
06.04.-08.04.2022
21.04.-22.04.2022 N-R
12.05.-13.05.2022 N-R
25.05.-27.05.2022 K-R
08.06.-10.06.2022 K-R

Tisler MTK 21
06.09.-08.09
20.09.-22.09
04.10.-06.10.
18.10.-20.10
01.11.-03.11
08.11.-10.11
15.11.-17.11
22.11.-23.11
29.11.-01.12
06.12.-08.12
10.01.-12.01
24.01.-25.01
31.02.-02.02
07.02.-09.02
14.02.-16.02
21.02.-23.02
28.03.-02.03
07.03.- 20.05 Praktika
23.05.-25.05
30.05.-01.06
06.06.-08.06
13.06.-15.06

Tisler MTK 20
01.09.-02.09
13.09.-14.09
27.09.-28.09
04.10.-06.10
11.10.-13.10
18.10.-20.10
25.10.-27.10
01.11.-03.11
08.11.-10.11
15.11.-17.11
22.11.-24.11
29.11.-01.12
06.12.-08.12
17.01.-18.01
24.01.-25.01
31.01.-10.04. Praktika
02.05.-04.05.2022
09.05.-11.05.2022
16.05.-18.05.2022
23.05.-25.05.2022
30.05.-01.06.2022

CNC puidutöötlemiskeskuse operaator CNC22
31.01.-01.02.2022
07.02.-08.02.2022
14.02.-15.02.2022
21.02.-22.02.2022
28.03.-01.03.2022
Praktiline töö:
07.03.-09.03 Rühm 1, 09.03-11.03 Rühm 2
14.03.-16.03 Rühm 1, 16.03-18.03 Rühm 2
21.03.-23.03 Rühm 1, 23.03-25.03 Rühm 2
28.03.-30.03 Rühm 1, 30.03.-01.04 Rühm 2
04.04.-06.04 Rühm 1, 06.04.-08.04 Rühm 2
11.04.- 22.05 Praktika
23.05.-24.05
30.05.-31.05
06.06.-07.06

Tehnika osakond

Sisetööde elektrik
EHt/EHo20 üks kord nädalas igal T
EHt/EHo21 üks kord nädalas igal E

Mehhatroonik
MEt21 üks kord nädalas igal K
MEt20 üks kord nädalas igal N

Keevitaja
KVo21 – üks kord nädalas igal E

Koostelukksepp
LSo21 – üks kord nädalas igal E

CNC metallilõikepingi operaator
CNCmt21 – üks kord nädalas igal E

Autoosakond

AUD21
Kolm esimest nädalat õppetöö koolis T-N ja viiendast õppenädalast üle nädala algusega 5.tunnist (so algus kell 15.45), praktika perioodil sama.