fbpx

Tartu tõi suvepäevadelt võidukarika

Möödunud nädalavahetusel peetud kutsekoolide suvepäevadel  võidutses Tartu Kutsehariduskeskus. Võidukas tiimis lõid kaasa Rainer Nõmm, Airi Parv, Ave Rosenberg, Janno Oolo, Tõnis Vähi, Tõnis Petersell, Henrette Reinbach ja Virco Hermann.

Juba traditsiooniks muutunud suvepäevadelt võtsid osa  13 kutsekooli võistkonnad, et jõudu katsuda lõbusates, sportlikes ja loovates ülesannetes. Näiteks tuli suvepäevade viievõistlusel  mängida pimedamat võrkpalli,  läbida paarikaupa võistlusrada  puusuuskadel, hüpata teivast ning pidada maha sumovõistlus ja võistelda  kinniseotud silmadega “marjade” korjamises.  “Selle lõbusa viievõistluse raames saime esikohad sumovõistlusel, teatesuusatamises, võrkpallis ning teisel päeval lisandus veel orienteerumisvõistluste karikas,” selgitas huvijuht Lilia Leiman. Lisaks võisteldi veel  filmimuusika Playback showl, reklaamklippide loomisel  ning viktoriinis.

“Suvepäevade kava on küll sportlik, kuid õnne peab ka olema,” märkis huvijuht Lilia Leiman ja lisas, et seekordne meeskond oli entusiastlik, üksteisest hooliv ja toetav. “Meeskonnavaim loeb – näiteks orienteerumisvõistluse läbisid kõik ja isegi auhindade järel käimine oli jagatud nii, et kõik saaksid käia,”  kiitis Leiman võidukat tiimi.

“Võit tuli Tartusse esmakordselt,” rõõmustas Leiman  ja lisas, et kindlasti toob esikoht  kaasa selle, et lähitulevikus tuleb meil  suvepäevade korraldamine enda õlule võtta.”

Üldarvestuses teise koha saavutas Räpina Aianduskool ja  kolmanda koha sai Viljandi ÜKK.

 

Lisainfo:
Lilia Leiman
huvijuht
tel 7361 872Märkad veebilehel vigu?