fbpx

Taskus avati imelisi õpirändeid kajastav fotonäitus

Tasku keskuses avati Tartu Kutsehariduskeskuse õpilaste ja õpetajate fotonäitus „Minu imeline õpiränne“. Näitusel näeb kokku 22 vahvat pilti 2019-2020 toimunud välispraktikatest erinevates Euroopa riikides.

Rahvusvaheliste suhete koordinaatori Andrei Atškasovi sõnul saab Erasmus+ programmi kaudu igal aastal välismaal praktiseerida sadakond kutsehariduskeskuse õpilast ning lisaks ka õpetajat. Seekordsel näitusel ongi nii õpilaste kui õpetajate töid, mis nende praktikakogemusi illustreerivad.

„Minu lemmikuks on kindlasti meie juuksuri Janeli Juhkami pilt Itaaliast, Riminist, kus ta juuksuritööd praktiseeris. Kliendid ja nende ootused võivad olla teistsugused ja Janeli ongi pildil ühe uhke habeme ja kiilaspäise kliendiga. Minu jaoks iseloomustab see nii hästi neid erilisi kogemusi teistest riikidest ja kultuuridest aga ka universaalsetest oskustest, millega on võimalik töötada igal pool,“ rääkis ta.

Näituse valmimisele aitasid kaasa õpetajad Maris Tigas ja Tiiu Vellevoog, kes fotod näituseks üles seadsid, multimeedia spetsialist Morris Peedo, kes tööd välja printis ning projektide ja rahvusvaheliste suhete teenistuse tiim Sigrid Ester Tani, Helina Laine ja Andrei Atškasov.

Näitus Tasku keskuses jääb avatuks kuni 18. juulini, septembrist alates saab fotosid vaadata Kopli õppekorpuses.

 

Lisainfo:
Andrei Atškasov
rahvusvaheliste suhete koordinaator
andrei.atskasov@khk.ee
7361894Märkad veebilehel vigu?