fbpx

Tasuta koolitused sisseastujatele

Tartu Kutsehariduskeskus pakub kooli sisseastujatele tasuta motivatsioonikirja kirjutamise koolitusi ja vestluseks valmistamise töötube.

Kutsekooli pürgijate koolitamise vajadus tuleneb muuhulgas ka uuest vastuvõtu korrast, kus senisest enam pööratakse tähelepanu kandidaadi õpimotivatsioonile. Seetõttu soovitab kutsehariduskeskus esmakordselt koos vastuvõtudokumentidega  õpilaskandidaadilt ka motivatsioonikirja kirjutamist. „Kuigi sel aastal on motivatsioonikiri üksnes soovituslik, siis edaspidi ilmselt kohustuslik lisadokument,“ kinnitas direktori asetäitja õppealal Liivi Raudsepp.

Motivatsioonikirja peamiseks ülesandeks vastata küsimusele “Miks ma sobin valitud erialale õppima” ning et oma valikute läbimõtlemine ja põhjendamine ladusamalt läheks saavad kõik noored osaleda kuni 1,5 tundi kestvatel koolitustel.

Motivatsioonikirja koostamise koolitused toimuvad Kopli 1 (A korpuses):
6. mail kell 15.30 (A 209)
13. mail kell 15.30 (A 209)
27. mail kell 15.30 (A 209)
10. juunil kell 11.00 (A 220)
17. juunil kell 14.00 (A 220)

Koolitustel osalemine on tasuta, kuid vajab eelnevat registreerimist karjäärinõustajale ene.raid@khk.ee  või  SIIN.

Lisaks kutsume osalema ka sisseastumisvestluste töötubades, kus osalejad saavad harjutada vestluse küsimustele vastamist ning näpunäiteid, mida vastuvõtuvestlusel meeles pidada. Töötoad toimuvad vastuvõtuperioodil  30. juunil, 7. ja 14. juulil algusega kell 14.00

Lisainfot saab: https://khk.ee/koolitus/noustamine/koolitused-sisseastujatele

 

 Märkad veebilehel vigu?