fbpx

Teeme head!

Kutsehariduskeskuse ärikorralduse eriala 2. kursuse õppurid  kutsuvad kogu kooliperet kaasa lööma  heategevusprojektis „Imelised jõulud“

Heategevusprojekti eesmärgiks on muuta Koidu Keskuse ja Mäe Kodu laste ning Tartu Hooldekodu eakate jõulud ilusamaks. „Meil on juba kokku lepitud, et 15. detsembril  saavad lapsed Lõunakeskuse seikluspargis  käia ning peale seda jagab jõuluvana neile Apollo konverentsikeskuses ka kingipakid,“ selgitas projektijuht Riinu Ott ja lisas, et kuna Koidu Keskuse ja Mäe Kodu lapsed on enamasti 10-18 aastased, siis mänguasjade east on nad välja kasvanud, kuid maiustused meeldivad kõigile.

Tartu Hooldekodu eakatele korraldatakse heategevusprojekti raames jõulukontsert, kus lisaks kooli ansamblile esinevad ka tantsijad. Lisaks soovitakse eakatele teha väikesi magusaid kinke.

Kogu koolipere saab anda oma panuse selleks, et jõulud imeliseks teha. „Ootame eelkõige rahalisi annetusi, mille eest saaksime kingipakud täita,“ rääkis Riinu Ott.   „Põllu õppekorpusesse on korjanduskarbid juba üles pandud ning Kopli maja sööklasse ja restorani jõuavad need esmaspäeval,“ ütles ta ning lisas, et korjanduskarbid jäävad üles kolmeks nädalaks.

Teisipäeval,  25. novembril  käivad 2 noormeest kursuste tundides, et heategevusprojekti tutvustada ja annetusi koguda. „Abistamine ei ole kunagi kohustuslik, kuid me loodame õpilaste ja õpetajate mõistvale suhtumisele,“ kinnitas Riinu Ott.

Tartu Kutsehariduskeskuse õpilased korraldavad heategevuskampaaniat Koidu Keskuse ja Mäe Kodu laste ning Tartu Hooldekodu  eakate heaks juba 13 korda.

Lisainfo:
Riinu Ott
AK 13
riinu.ott@khk.eeMärkad veebilehel vigu?