fbpx

Teeme koolielu huvitavamaks

Kutsehariduskeskus kutsub aktiivseid ja ettevõtlikke noori koolielu huvitavamaks tegema – osale õpilasesinduses, tule turundusklubisse või  vii oma ideed ellu õpilasprojekti toel.

Õpilaste omaalgatusprojektide konkursi tähtaeg on juba  20. septembril. Konkursile on oodatud  koolielu põnevamaks või ühiskonda paremaks muutvad projektid, millel on ka laiem mõju. Oma ideele saavad toetust taotleda õpilased nii üksikisikuna kui ka meeskonnana.

Projekti ideesid on võimalik esitleda tuleproovis 16. septembril kell 15 Kopli 1 B-113. “Oodatud on nii need, kellel on projektist selge nägemus, kui ka noored, kelle idee on veel alles kujunemisjärgus.” sõnas huvijuht Lilia Leiman. Tuleproovis aitavad nõustajad ideesid arendada, samuti antakse nõu, kuidas ideed projektina vormistada. „Räägime sellest, mis tegevustele on võimalik toetust saada ja kuidas raha oma projektis ära kasutada,“ lisas ta.

Esmakordselt  alustav turundusklubi stardib 21. septembril kell 14.15  Kopli 1 B -113. Klubi jagab osalejatele  täiendavaid turundusteadmisi ja -oskusi aga ka võimalusi  oma ideid ja oskusi rakendada. „Näiteks saavad klubilased esindada kooli messidel ja muudel haridusüritustel, aidata kaasa  kooli avatud uste päeva ettevalmistamises ning teha kaastööd FB ja Instagramis  ja palju muud,“ tutvustas turundusjuht Kaire Mets. Osalema on oodatud kõik huvilised, sõltumata õpitavast erialast, sest  turundusklubist saadud kogemused võivad kõigile edaspidi kasuks tulla.

Aktiivseid õppureid ootab ka kutsehariduskeskuse õpilasesindus,  mille esimene koosolek toimub 22. septembril kell 13.00 Kopli 1 konverentsisaalis.  Õpilasesinduse tegevuse eesmärgid on õpilaste õiguste kaitsmine,  kooliürituste korraldamine ja läbiviimine ning koostöö arendamine õpetajate, õpilaste ning kooli juhtkonna vahel. Hoolitseme selle eest, et õpilaste hääl oleks esindatud mitmesugustes toetuste komisjonides, koolielu edendamise ja arengukava töörühmades.

 

Lisainfo:
Lilia Leiman
huvijuht
tel 7361 872

Kaire Mets
turundusjuht
tel 7361 877Märkad veebilehel vigu?