fbpx

Timo Arbeiter pälvis loomingulise eripreemia

20.-21. novembril toimunud graafilise disaini ja trükiettevalmistuse kutsevõistlusel “Trükis 2014” pälvis kutsehariduskeskuse veebispetsialist Timo Arbeiter loomingulise lahenduse eripreemia.

Tallinna Polütehnikumis peetud kutsevõistlusel osalesid lisaks Eesti kõrg- ja kutsekoolide võistlejate ka külalised Lätist ja Venemaalt. Kokku võistles 19 võistleja seas ka kaks Tartu Kutsehariduskeskuse noormeest: Timo Arbeiter (VS14) ja Jason-Max Värk (VS13).

Timo Arbeiter ja Jason Max Märk võistlusel "Trükis 2014"

Esimese võistluspäeva ülesandeks oli kujundada ajakirja Inseneeria erinumbri “Massin” esikaas. Teisel päeval tuli kujundada ja küljendada paarisküljeline artikkel.

Žürii hinnangul oli kõrgkoolide üldarvestuses parim Mall Kullamaa Tartu Kõrgemast Kunstikoolist ning tehnilise töö eest tunnustati sama kooli õpilast Katrin Kelpmani. Kutsekoolide üldarvestuses oli parim Tartu Kunstikooli õpilane Stina Teesaar, parim loominguline lahendus oli Timo Arbeiteril Tartu Kutsehariduskeskuselt ning tehniliselt oli parim välisvõistleja Moskvast Daria Šheikina.

IKT osakonna juhataja Signe Vedleri sõnul on Timo Arbeiteri loominguline eripreemia väga tubli tulemus, sest veebispetsialistide õppekava kohaselt graafilist disaini ja trükiettevalmistust ei õpetata. “Tänu õpilaste erialasele pühendumusele ja  juhendaja Eve Mäeorg’i poolt antud individuaalsetele ülesannetele jõuti tunnustust vääriva tulemuseni,” märkis ta.

Lisainfo:
Signe Vedler
tel. 7361 842

 Märkad veebilehel vigu?