fbpx

Toitlustusteenindaja Liina Suur saab täna EHRLi stipendiumi

Täna, 23. novembril  toimuval autasustamisüritusel annab Eesti  Hotellide ja Restoranide Liit üle tänavused stipendiumid. Teiste seas saab stipendiumi ka Tartu Kutsehariduskeskuse toitlustusteeninduse õpilane Liina Suur, kes hiljuti võitis Euroopa Turismikoolide liidu korraldatud kutsevõistlustel restoraniteeninduses  hõbeda.

Juhendaja ja kutseõpetaja Tiina Kärneri sõnul on Liina Suur igati stipendiumit väärt. „Ta on väga tubli ja kohustetundlik õppija, kelle keskmine hinne on 4,97, lisaks oskab ta õpitut väga hästi rakendada. Ta on ka selles mõttes tubli, et on sammunud kutsevõistlustel aina edasi: võitnud koolisisese kelnerite kutsevõistluse, saavutanud vabariiklikel kutsemeistrivõistlustel restoraniteeninduses III koha ning viimati õnnestus Liinal Euroopa tasemel võistlus nii hästi, et tõi koju hõbeda,“ iseloomustas Kärner.

Liina on silma paistnud ka praktikaettevõtetes – restoranis Polpo ning Sangaste lossi restoranis Vidrik, kust tagasiside on olnud väga positiivne. Lisaks sellele on Liina aktiivne ja tegus ka väljaspool õppetööd. Ta on valitud grupivanemaks, lööb kaasa õpilasomavalitsuse töös ning on alati valmis oma eriala ja kooli tutvustama ning propageerima.

Liina_Suur

Liina Suur

EHRL stipendium omistatakse hotelli- või toitlustuseriala õppivatele õpilastele ja tudengitele. Tänavused stipendiumid antakse üle kolmapäeval, 23. novembril Tallinnas, Swissotelis peetaval autasustamisüritusel.

Lisainfo:
Tiina Kärner
kutseõpetaja
tiina.karner@khk.eeMärkad veebilehel vigu?