fbpx

Tugikeskuse info

Ajal, mil koolitöö on viidud üle harjumuspärasest erinevale rajale, jätkab tugikeskus oma tavapärast tööd kaugtöö vormis. See tähendab, et tugispetsialistide juurde ei saa koolimajja kohale minna, kuid nendega saab siiski suhelda. Kui Sina tunned, et üldine viiruse levikuga seonduv olukord tekitab ülemäärast ärevust, muretsed oma õpingute jätkumise või mõnel muul teemal, võta ühendust oma harjumuspärase tugispetsialistiga. Kui Sina ei ole varem tugispetsialisti poole veel pöördunud, siis võid valida endale sobiva võimaluse siit:

Tugikeskuse juhi
 Liine Maasika poole saab pöörduda kõikide kiireloomuliste murede ja probleemidega, mis vajavad lahendamist. Tema käest saab infot õpilane, lapsevanem ja HEV õpilane, kes soovib oma õpinguid meie koolis uuest õppeaastast alustada. Liine on kättesaadav iga päev 8-16.30 meilitsi (liine.maasikas@khk.ee), telefonisti (52 69 201) ja FBs (KHK tugikeskuse juht)

Sotsiaalpedagoogid
on olemas Sinu jaoks, kui tahad uurida võimalusi, kuidas hakkama saada pingetega, mida koolist eemalviibimine kaasa tuua võib, kuidas oma õppevõlgnevusi korda teha või mistahes muu koolieluga seotud probleemiga.
Põllu tn korpuse sotsiaalpedagoog Helen Kask on kättesaadav iga päev 8-16.30 meilitsi (helen.kask@khk.ee), telefonitsi (51 99 21 02) ja FBs (Sotsiaalpedagoog Helen)
Kopli B korpuse sotsiaalpedagoog Ksenia George on kättesaadav iga päev 8-16.30 meilitsi (ksenia.george@khk.ee), telefonisti (58 54 11 34) ja FBs (Sotsiaalpedagoog Ksenia)
Kopli A korpuse sotsiaalpedagoog Kaie Holter on kättesaadav iga päev 8-16.30 meilitsi (kaie.holter@khk.ee), telefonitsi (51 77 892) ja FBs (Kaie Holter)

Sotsiaaltöötaja
Mairi on olemas Sinu jaoks, kui tekivad küsimused seoses õppetoetustega (eri- ja põhitoetus), koolilõuna toetusega või muud sotsiaaltöö valdkonda jäävad mured. Tema on kättesaadav iga päev 8-16.30 meilitsi (mairi.kruuts@khk.ee), telefonitsi (530 471 89) ja FBs (KHK sotsiaaltöötaja Mairi)

Koolipsühholoog
Emily on olemas Sinu jaoks siis kui koged ülemäärast ärevust või pinget, vajad nõu ja tuge selleks, et oma tunnete ja muredega mitte üksi olla. Tema on kättesaadav iga päev 10-18 meilitsi (emily.rosenberg@khk.ee), telefonitsi (53 01 61 41) ja FBs Emily Psühholoog

Eripedagoog
Reelika on olemas Sinu jaoks juhtudel, kui vajad oma koolitööde tegemisel juhendamist ja abi, soovid individuaalselt nõustamist. Tema on kättesaadav iga päev 8-16.30 meilitsi (reelika.metsa@khk.ee), telefonisti (580 495 94) ja FBs (Reelika Metsa)

Karjäärinõustaja
Roveena on olemas kui soovid erialade kohta rohkem teada, sisseastumisega seotud küsimusi esitada ja tema on kättesaadav igapäevaselt 9.30-17.30 meilitsi (roveena.kapp@khk.ee), telefonisti (588 680 04). Tema vastab ka sisseastumine@khk.ee meilile saadetud kirjadele.

 Märkad veebilehel vigu?