fbpx

Tulekul on mardilaat

Mardipäeval, 10. novembril kell 10 – 14 saab Põllu tänava õppekorpuses lisaks õppimisele ka müüa ja osta,  sest  ärikorralduse õpilaste eestvedamisel peetakse  Mardilaata.

Ärikorralduse teise kursuse õppuri Birgit Vassila sõnul on Põllu maja iga-aastaseks traditsiooniks kujunenud ärikorralduse eriala õpilaste poolt korraldatav müügipäev. „Meie otsustasime seekord siduda müügipäeva rahvakalendriga, ning laat toimub mardi-teemaliselt mardipäeval,“ selgitas ta.

Mardilaadal saab kaubelda omavalmistatud küpsetiste, söökide-jookide ja käsitööga aga ka aiasaaduste ning isegi teenustega. Korraldaja Siim Meho sõnutsi on kauplema registreerunud juba päris mitmeid õppegruppe ja oodatud on ka õpetajaid. „Näiteks tulevad  küpsetiste, muffinite ja pannkookide müüjad, osta saab ka isetehtud hamburgereid ning käsitööküünlaid. Kauplejaid mahub veel juurde ja kõik õpilased ja õpetajad on oodatud nii Põllu kui Kopli õppekorpusest,“ kinnitas ta.  Registreerida saab siim.meho@khk.ee.

Laadatraditsiooni kuulub ka loterii. Mardilaada loteriil loositakse välja mitmeid kutsehariduskeskuse õpilaste pakutud teenuseid nagu rehvivahetus, massaaž ja juuksuriteenus, aga loosirattas on ka meelelahutuslikke kingitusi.  „Täpne loosikasti sisu jääb veel saladuseks aga iga loos võidab,“ lubas  Siim Meho.

Lisaks on kõigil kauplejatel võimalik enda soovil annetada saadud tulu jõulu heategevusürituse tarbeks.

Mardilaat toimub juba 10. novembril algusega kell 10.00 Põllu õppekorpuse A fuajees. Ürituse peakorraldaja on  õppegrupp AK14.

Lisainfo:
Siim Meho
siim.meho@khk.eeMärkad veebilehel vigu?