fbpx

Valmistume stiilipäevadeks!

Kutsehariduskeskuse stiilipäevad kutsuvad seekord stiilsele muutumismängule, osalema stilisti loengul, moedemonstratsioonil ning  vaatama mõtlemapanevat filmi „Moest väljas“. Huvijuht Lilia Leimani sõnul  on stiilipäevade eesmärk  hallivõitu novembrisse veidi elevust ja värve tuua. “Ootame aktiivset osavõttu!”

Teisipäeval, 17. novembril vali kas pin-up, twiggy või boheemlaslik stiil  ning riietu vastavalt sellele. Mida originaalsem ja stiilipuhtam oled, seda parem, sest stiilsematele on välja pandud auhinnad. Selleks pildista ennast või meeskonda, lisa pildile nimi ja kursus ning saada hiljemalt kella 16.00 aadressile:liivi.lohmussaar@khk.ee

kell 14.15 linastub kooli konverentsisaalis moekunstniku Reet Ausi dokumentaalfilm „Moest väljas“, mis jälgib Reet Ausi teekonda Tallinnast läbi Euroopa moelavade ja Lõuna-Ameerika puuvillaväljade otse masstootmise epitsentrisse Bangladeshi. Mõtlemapanev film näitab muuhulgas tarbimise varjukülgi. Ei ole saladus, et moetööstus on tarbimisralli esirinnas. Tuhanded vabrikud kolmandas maailmas ei tooda mitte ainult rõivaid erinevatele suurfirmadele, vaid ka tonnide viisi mürgiseid jäätmeid.

Kolmapäeval, 18. novembril kell 10.15 saab kuulata kaubamaja stilist Piret Vapajeva   loeng-demonstratsiooni stiilidest  läbi aegade.  Konverentsisaali ees saab vaadata aga õpilaste loovtöid soengu- ja riietumisstiilist koolis, klassikalisest,  pin-up, twiggy ja boheemlaslikust stiilist. Kohe peale stiililoengut, orienteeruvalt kell 11.15  saab konverentsisaalis vaadata noorte rätsepate loomingu moedemonstratsiooni.  Cathreen Selgis esitleb oma taaskasutatud teksadest loodud kollektsiooni. Katarina Klett ja Kertu Lepasaare kollektsioon „Kilp“ on aga pühendatud meestemoele.

Lisainfo:
Lilia Leiman
huvijuht
tel. 7361872Märkad veebilehel vigu?