fbpx

Turismiosakond pidas talvepäevi

Eile, 20 jaanuaril kogunesid turismiosakonna noored talvepäevadele, mille seekord korraldasid rekreatsioonikorralduse 2. kursuse õppurid.

Osakonnajuhataja ja õpetaja Reeli Engelbrechti  sõnul korraldati talvepäevad tegelikult sündmuskorralduse mooduli raames. „Teeme seda praktilise õppe rakendamiseks, sest ürituse korraldamise kogemust saab ikka ise korraldades ja läbi viies,“ selgitas ta ja lisas, et  sellist rekreatiivset sündmust korraldati juba neljandat korda.

„Sellel aastal oli tegemist mõttetu üritusega, millest oodati osa võtma mõttetuid inimesi ning nendega oli plaanis teha kõige mõttetumaid tegevusi,“ rääkis Engelbrecht  ja lisas, et muidugi oli nende sõnade taga pigem soov üritusega eristuda, mõjuda uudselt ja natuke väljakutsuvalt. „Idee tuli ajurünnaku käigus, kus otsiti talvepäevade teemat, sisu ja pealkirja,“ selgitas ta.

Tegelikkuses oli rekreatsioonikorralduse 2. kursuse õppijate eesmärgiks  tutvuda osakonna õpilaste ja õpetajatega väljaspool koolikeskkonda, viibida värskes õhus ning teha aktiivseid ja lõbusaid tegevusi.

Päev koosnes kahest osast. Alguses peeti Tähtvere puhkepargis maha meeskondade vaheline seiklusmäng, kus oluline on meeskonnatöö ja liikumine värskes õhus. Teine osa toimus laualulava ruumides, kus tuli ennast proovile panna viktoriinis, sõnaseletamises ja osavust nõudvates tegevustes.

Päev lõppes osalejate tunnustamisega ning igaüks sai kaasa medali ja midagi põske pistmiseks. Lisaks olid õpilased valmistanud teed ja ise valmistatud huvitavaid pirukaid, mis osutusid vegan-toiduks.

Lisaks ürituse korraldamisele oli õpilaste ülesandeks ka eelarve pool. Seekord koguti  vabatahtlikke annetusi ja lubati enim raha annetanud kursust tunnustada. Kõige priskema annetuspurgi sai kokku turismikorralduse 2. kursus.  Kogutud raha eest kaeti laud ja soetati võistluste auhinnad.

Lisainfo:
Reeli Engelbrecht
Turismiosakonna juhataja
tel 7361 812Märkad veebilehel vigu?