fbpx

Turismiosakonnast leiab nüüd paradiisiranna

Nüüdsest on turismiosakonna koridoris võimalik istumispadja peal külitades ja seinapilti vaadates mõelda end paradiisiranda, sest turismikorraldajate Mirell Kelderi ja Mairi Pärna eestvedamisel valmis sellenimeline puhkenurk.

„Mõte tuli sellest, et meil pole kuskil sellist nurka kus olla kui on näiteks vaba tund,“ selgitas Mirell Kelder. „Kui õppestressi on palju või motivatsioonipuudus tuleb peale, siis tahaks kuskil puhata ja energiat koguda. Ning kui paradiisiranda ei saa, siis olgu kasvõi pidi peal see unistus,“ lisas ta.

Nii sündiski idee esitada puhkenurga projekt õpilaste omaalgatusprojektide konkursile ja nii see läks. Ehitusviimistluse õpilased Eliise Kapp, Martti Vaino, Marge Engel ja Ragne Puusepp tegid valmis paradiisiranna seinamaalingu. Kooli kott-toolidest sai rand ja lisaks paigaldati veel täiendavad pistikud, et saaks ka telefone ja lapakaid laadida. „ Nüüd ei pea otsima kooli pealt või klassist kohta, kus saab seadmeid laadida,“ ütles teine projekti algataja Mairi Pärn.

„Koostöö: on sujunud väga hästi, isegi paremini kui ma alguses arvasin,“ kiitis Mirell Kelder kõiki asjaosalisi. „ Õpetaja Tiina Friedrichson on hästi aktiivne ja koostöövalmis ja kõik on toetanud,“ ütles ta. Paradiisiranna puhkenurga projekti viisid läbi turismiosakonna õppurid Mirell Kelder, M airi Pärn, Imre Kirikmäe, Kärt Varipuu ja Vivian Kartsepp.

Loe lähemalt blogist: https://tkhkturismiosakond.wordpress.com/2016/05/13/paradiisi-teemaline-puhkenurk-on-avatud/Märkad veebilehel vigu?