Kolleegid tööst

Liine Maasikas
Tugiteenuste juht/karjäärinõustaja

“Kui peaksin ühe sõnaga iseloomustama meie kooli, oleks see sõna “elurõõmus”. Miks? Sest meie koolis on nii palju elurõõmsaid õpilasi, õpetajaid ja teisi olulisi inimesi, et nende sekka on mornidel ja pahuratel väga lihtne ära kaduda. Eriliselt naudin iga õppeaasta sügiskuid, kui meie suured koolimajad on täis uusi õpilasi, kes avastavad, imestavad ja leiavad seda, mille pärast nad meile õppima tulid.

Meil on tore töötada, sest õpilaskond on alati huvitav, mitmekülgne ja vahetu. Isiklikult naudin väga hetki, mil olen tunnistajaks olukordadele, kus õpilased on uhked selle üle, et neil on head praktilised oskused ning nad julgevad oma uhkust ka väljendada. Erilist rõõmu tunnen nende õpilaste pärast, kes on mistahes põhjusel põhikoolist tulles veendunud, et nad ei ole võimekad ega oska suurt midagi ning avastavad praktikal olles oma tõelised anded, mis nende enesehinnangut ja -taju oluliselt muudavad – nende hetkede nimel tasub pingutada.

Meie majad on täis heatahtlikke ja professionaalseid töötajaid, kes igaüks omal moel panustades hoiavad meie kooli taset ja aitavad sellel areneda. Olen õnnelik, et saan töötada nii vahvas ja elurõõmsas koolis.”

Kristi Luht
Lihatehnoloogia kutseõpetaja

“Ma olen üks neist, kes on kutsehariduskeskuses ringiga tagasi. Lõpetasin siin toiduainete tehnoloogia eriala, jätkasin õpinguid Maaülikoolis ning siis sain kutse tulla tagasi, seekord juba õpetama. Mulle meeldib, et saan teha seda, mida hästi oskan ja tean.

Minu üks eesmärke on muuta lihatehnoloogia eriala atraktiivsemaks. Seetõttu korraldan ülekoolilist grillivõistlust ning osaleme koos õpilastega vabariiklikel Grilliumi võistlustel. Taanis stažeerimas olles, nägin kuidas seal on kokandus ja lihatehnoloogia põimitud. Sellest eeskuju võttes olen koostanud uue lihatehnoloogia õppekava, millega sügisel alustame. Ootan juba põnevusega!”

Indrek Einasto
Autoeriala kutseõpetaja ja võidusõidurataste tippmehhaanik

“Noori autotehnikuid õpetada on tõeliselt lahe , sest iga päev vaatavad vastu säravad silmad. Noortega töötamine teeb ennastki nooremaks. Kui lükkan poistele ühe kuumaverelise võistlusmasina laborist välja ja lasen selle mootoril nurruda, siis tuleb tõeline entusiasm kõigis esile ja nutitelefonid visatakse nurka.

Näen, et mu oskused lähevad teistele korda ja neist on kasu. Ma ei kahetse, et kooli õpetajaks tulin, vaid seda, et tegelikult pidanuks tulema juba varem. See on siin nii päris asi!”

Riina Käst
Puhastusteenindaja

Minu arvates on suurim kingitus hea kollektiiv ja siin  on  hoolivad, sõbralikud ja mõistvad kolleegid minu ümber. Nii, et mul on tõesti vedanud!

Töövahendid on meil ka väga korralikud, sada protsenti on kõik on olemas, mis vaja.  Lisaks soositakse siin koolitusi ja täiendõpet. Nii sain osaleda aastasel puhastusteenindaja kursusel ning peale seda oli võimalik sooritada ka kutseeksam. Tegelikult mulle meeldib mu töö ja meeldib, et puhkus on alati suvel!

Märkad veebilehel vigu?