Üldhariduskoolidele

Ootame kutsehariduskeskusega tutvuma üldhariduskoolide õpilasi, õpetajaid  ning lapsevanemaid.

161929185

Õpilastele

 • Uurimustööde juhendamine
  Praktiliste valdkondade uurimustööde juhendaja leiad samuti kutsehariduskeskusest. Teemakohase töö juhendajat aitab leida karjäärinõustaja, tel 7361 857 või e-post: liine.maasikas@khk.ee.
 • Avatud uste päev 5. ja 6. aprillil 2018
  Kutsehariduskeskuse avatud uste päeval on avatud kõik klassid ja töökojad, spordisaalid ja õpilaskodu, toimub erialade turg, saab kuulata kõige värskemat sisseastumisinfot ning tutvuda huvipakkuva valdkonnaga ringkäigul või töötoas.  Täpsema info avaldame kodulehel.
 • Tasuta karjäärinõustamine ja koolitused sisseastujatele
  Kutsehariduskeskus pakub kooli sisseastujatele nii tasuta karjäärinõustamist kui koolitusi sisseastumisdokumentide koostamiseks. Vaata lähemalt SIIT.
 • Sisseastumine! Põhihariduse baasil õppekavadele toimub dokumentide vastuvõtt kevadel 02.-25. aprill 2018. Vestlused ja testid toimuvad reedel, 27. aprillil.  Vaata sisseastumisinfot  SIIT!

Klassijuhatajatele, õpetajatele, koolijuhtidele

 • Ringkäigud klassidele/gruppidele
   Ringkäigul saab hea ülevaate kuidas ja  milliseid erialasid kutsehariduskeskuses õppida saab. Külastada saab nii Põllu kui Kopli tänava õppekorpustes asuvaid õppeklasse ja –töökodadasid ning ringkäik kestab kuni 1,5 tundi. Soovi korral saab ringkäigu lõpetada pirukapausiga (lisatasu eest).
  Osalema ootame eelkõige põhikooli III astme ning gümnaasiumite õpilasgruppe. Ringkäik on tasuta, kuid vajab eelnevat registreerimist:  tel 7 361 876 või e-post: ylle.antson@khk.ee
 • Töötoad põhikooli III astme ning gümnaasiumite õpilastele
  Töötubades saab praktiliste  tegevuste kaudu tutvuda erialadega ja ise kaasa lüües omandada uusi oskusi. Näiteks maiasmokkade seas on populaarsed pagari töötoad, kus ka suu  magusaks saab. Juuksuri töötoas harjutatakse patsipunumise võtteid ning metalli- ja elektri töötoad „pakuvad pinget“ eelkõige poistele. Töötuba kestab kuni  1,5 tundi ja see on osalejatele tasuta. Soovi korral saab töötoa lõpetada pirukapausiga (lisatasu eest).
  Ülevaade pakutavatest töötubadest on SIIN.  Info ja eelregistreerimine: tel 7 361 876 või e-post: ylle.antson@khk.ee
 • Kutse karjäärinõustaja kooli! Meie karjäärinõustaja(d)  on valmis tulema ja läbi viima karjääriõppetundi,  rääkima õppimisvõimalustest kutsehariduskeskuses või korraldama lühikesi töötubasid. Info  tel 7 361 876 või e-post: ylle.antson@khk.ee
 • Täiskasvanute koolituse osakond pakub erinevaid huvitavaid ja vajalikke koolitusi haridusasutuste töötajatele: näiteks ürituste korraldamine, projektikirjutamine, puhastustööde korraldamine, menüü koostamine lasteasutustes, töötervishoid ja -ohutus, esmaabi, toiduhügieen jpm. Lisaks saame pakkuda erinevaid pädevus-, elamus- ja motivatsioonikoolitusi nii meie kaasaegsetes õppebaasides kui Teie poolt valitud ruumides. Lisainfo kodulehel,  tel 7 361 831 või e-post: koolitus@khk.ee.

 

Märkad veebilehel vigu?