Üldhariduskoolidele

Ootame kutsehariduskeskusega tutvuma üldhariduskoolide õpilasi, õpetajaid  ning lapsevanemaid.

161929185

Õpilastele

 • Uurimustööde juhendamine
  Praktiliste valdkondade uurimustööde juhendaja leiad samuti kutsehariduskeskusest. Teemakohase töö juhendajat aitab leida karjäärinõustaja, tel 7361 857 või e-post: liine.maasikas@khk.ee.
 • “Kutsu sõber kooli” 23.-25. oktoobril 2018
  Kutsume sõpru kooli, et ise näha ja võibolla ka katsuda, kuidas oskuste õppimine tegelikult käib. Tule külla!
 • Avatud uste päev 4. ja 5. aprillil 2019
  Kutsehariduskeskuse avatud uste päeval on avatud kõik klassid ja töökojad, spordisaalid ja õpilaskodu, toimub erialade turg, saab kuulata kõige värskemat sisseastumisinfot ning tutvuda huvipakkuva valdkonnaga ringkäigul või töötoas.  Täpsema info avaldame kodulehel.
 • Tasuta karjäärinõustamine ja koolitused sisseastujatele
  Kutsehariduskeskus pakub kooli sisseastujatele nii tasuta karjäärinõustamist kui koolitusi sisseastumisdokumentide koostamiseks. Vaata lähemalt SIIT.
 • Sisseastumine! Põhihariduse baasil õppekavadele toimub dokumentide vastuvõtt nii kevadel kui suvel.  Vaata sisseastumisinfot  SIIT!

Klassijuhatajatele, õpetajatele, koolijuhtidele

 • Erialased kursused põhikooli III astme ning gümnaasiumi klassidele/gruppidele
  Erialaseid ettevalmistuskursuseid sobivad üldhariduskoolide valikõpingute täiendamiseks. Kutsehariduskeskuse kursused pakuvad kasulikke ja praktilisi teadmisi ja oskusi ning toetavad nii erialavalikut kui sisenemist tööellu.  Kursused kestavad reeglina 35 akadeemilist tundi  ning läbinutele väljastatakse tõend, mis annab sarnasele erialale sisseastumisel lisapunkte. Lisainfot vaata SIIT
  Info ja eelregistreerimine: tel 7 361 876 või e-post: ylle.antson@khk.ee
 • Töötoad põhikooli III astme ning gümnaasiumite õpilastele
  Töötubades saab praktiliste  tegevuste kaudu tutvuda erialadega ja ise kaasa lüües omandada uusi oskusi. Näiteks maiasmokkade seas on populaarsed pagari töötoad, kus ka suu  magusaks saab. Juuksuri töötoas harjutatakse patsipunumise võtteid ning elektri töötoad „pakuvad pinget“ eelkõige poistele. Töötoad on erineva kestvusega ning valikus on nii lühemaid tasuta töötubasid kui ka põhjalikumate ja tasuliste töötubadeni välja. Ülevaade pakutavatest töötubadest on SIIN.
  Info ja eelregistreerimine: tel 7 361 876 või e-post: ylle.antson@khk.ee
 • Ringkäigud klassidele/gruppidele
   Ringkäigul saab hea ülevaate kuidas ja  milliseid erialasid kutsehariduskeskuses õppida saab. Külastada saab nii Põllu kui Kopli tänava õppekorpustes asuvaid õppeklasse ja –töökodadasid ning ringkäik kestab kuni 1,5 tundi. Soovi korral saab ringkäigu lõpetada pirukapausiga (lisatasu eest).
  Osalema ootame eelkõige põhikooli III astme ning gümnaasiumite õpilasgruppe. Ringkäik on tasuta, kuid vajab eelnevat registreerimist:  tel 7 361 876 või e-post: ylle.antson@khk.ee
 • Kutsu karjäärinõustaja kooli! Meie karjäärinõustaja(d)  on valmis tulema ja läbi viima karjääriõppetundi,  rääkima õppimisvõimalustest kutsehariduskeskuses või korraldama lühikesi töötubasid. Info  tel 7 361 876 või e-post: ylle.antson@khk.ee
 • Täiskasvanute koolituse osakond pakub erinevaid huvitavaid ja vajalikke koolitusi haridusasutuste töötajatele: näiteks ürituste korraldamine, projektikirjutamine, puhastustööde korraldamine, menüü koostamine lasteasutustes, töötervishoid ja -ohutus, esmaabi, toiduhügieen jpm. Lisaks saame pakkuda erinevaid pädevus-, elamus- ja motivatsioonikoolitusi nii meie kaasaegsetes õppebaasides kui Teie poolt valitud ruumides. Lisainfo kodulehel,  tel 7 361 831 või e-post: koolitus@khk.ee.

 

Märkad veebilehel vigu?