fbpx
Leidsid vea?
Tagasi

Tartu Kutsehariduskeskuses toimuvad 5.-6. märtsil kutsevõistlused „Aasta tegija 2019“ tiitlile. Osavamad ja nutikamad noored tegijad selgitatakse välja 34 võistlusalal ning kokku võistlevad üle 300 õppija.

Võistlused on avatud ka pealtvaatajatele ning peakorraldaja Lilia Leimani sõnul on see suurepärane võimalus lapsevamenatel, sõpradel ja muidu huvilistel erialaoskuste köögipoolega tuttavaks saada. „Kes kõigest põhjalikumalt osa saada tahab, neid ootama juhitud ringkäigule, kus muuseas saab üht-teist põnevat ka ise proovida, läbi teha või degusteerida,“ ütles ta.

Põllu 11 õppekorpuses võisteldakse teisipäeval, 5. märtsil ning seal on võimalik kaasa elada automaalrite, autokeretehnikute, autotehnikute, laotöötajate, elektrikute, mehhatroonikute, kütte-ja jahutussüsteemide lukkseppade, müüjate, müügikorraldajate, müügiesindajate, ärikorraldajate, keevitajate, koostelukkseppade ja metallitööpinkidel töötajate võistlustele.

Kolmapäeval, 6. märtsil on aga võistlustules Kopli 1 õppekorpuse õpilased. Pealtvaatajad on oodatud kaasa elama ja külastama restoraniteenindajate, turismikorraldajate, ehitusviimistlejate, tislerite, müürseppade, rätsepate, kosmeetikute, spaateenindajate, bürootöötajate, hotelliadministraatorite, pagarite, kondiitrite, kokkade, majutusteenindajate ja juuksurite võistlusi. „It ja raamatupidajate võistlused toimuvad siiski ka suletud uste taga,“ lisas võistluste peakorraldaja.

Mõlemal võistluspäeval avatakse uksed pealtvaatajatele kell 10.00. „Soovitame tulla kella 11.00 ja 13.00 vahel, kui on kõige intensiivsemad võistlustunnid. Ringkäigud algavad mõlemas majas kell 11.00 ja kell 12.00,“ märkis Leiman. Võistlustööde näitused jäävad publikule vaatamiseks kuni kella 14.00.

Lühiinfo võistlusalade, – kohtade ja võistlusülesannete kohta leiate kooli koduleheküljelt: https://khk.ee/kutsekooli

Võistluste paremikku tunnustatakse reedel, 8. märtsil toimuval galal.

Lisainfo:
Lilia Leiman
huvijuht
tel 7361 872