fbpx
Leidsid vea?
Tagasi

Teisipäeval, 22. juunil lõpetab Tartu Kutsehariduskeskuse järjekordne lend nõutud kutsespetsialiste. Vanemuise kontserdimajas peetaval pidulikul aktusel saavad lõputunnistuse 751 lõpetajat, kellest 55 lõpetavad väga heade õpitulemuste ja kiituskirjaga ning 18 on saanud kutse 6. juulil presidendi roosiaias toimuvale vastuvõtule. 

Loe lisaks

Marchos Saarepera on tehnikamaailmast leidnud nii unistuste töö kui hobi. Tartu Kutsehariduskeskuse mehhatroonika eriala vilistlane arendab vesinikudroone firmas SKYCORP ning tegeleb hobi korras lahingurobotitega. „Tehnika on põnev,“ kinnitab ta.

Loe lisaks

On saanud toredaks traditsiooniks valida aasta jooksul koolis ellu kutsutud ettevõtmistest välja need, mis meid kõige rohkem edasi on viinud. Alates 2006. aastast selgitame koolipere abiga välja AASTA TEGU. Tunnustuse vääriliseks võib saada ükskõik milline aasta jooksu aset leidnud ettevõtmine, mis kooli arengule kaasa on aidanud.

Loe lisaks

Eelmisel nädalal selgusid Tartu Kutsehariduskeskuses kutsevõistluse Aasta Tegija käigus oma ala parimad koguni viiel erialal. Kolme päeva jooksul panid omavahelises mõõduvõtus oskused ja teadmised proovile laotöötajad, kaubanduse klienditeenindajad, raamatupidajad, automaalrid ning -tehnikud.

Loe lisaks