fbpx

Vabadele õppekohtadele saab sisse astuda kuni 23. augustini

Kutsehariduskeskuse vastuvõtuvestluste ja testide tulemused on selgunud ning vastuvõtukomisjonid on kokku on positiivse otsuse ligi 1300 uut õppijat. Vastuvõtukomisjoni otsuse saavad kandidaadid kätte e-kirja teel või logides e-vastuvõtu keskkonda. Palume oma õppimaasumise kinnitada kohe,  või hiljemalt 13. augustil.

Vabadele õppekohtadele saab aga veel sisse astuda kuni 23. augustini ja vestlused toimuvad 24. augustil. „Vastuvõtu pikendamine annab uue võimaluse nii hilinejatele aga ka neile, kes oma lemmikeriala õppima ei pääsenud,“ selgitas tugikeskuse juht ja karjäärinõustaja Liine Maasikas. „Täiendavaid sisseastujaid ootame eriti metallierialadele aga ka elektriku, mehhatrooniku, koka, pagari ning mitmele turismivaldkonna erialadel on veel üksikuid vabu kohti,“ ütles Maasikas ja selgitas, et just neil erialadel otsivad ettevõtted väljaõppinud, teadmiste ja oskustega spetsialiste lausa tikutulega. „Kes kõige kiiremalt ja kindlamalt tööellu soovib astuda, neil on veel võimalusi,“ lisas ta.

Sisseastumisavalduste vastuvõtuperioodi on pikendatud ka töökohapõhise õppe erialadel: e-kaubanduse spetsialist, ärikorralduse spetsialist, arhiivikorrastaja ja turvasüsteemide tehniku erialadel, kus õppetööga alustatakse septembri teises pooles või lausa oktoobris.

Kõige uuemat infot vabade õppekohtade kohta saab SIIT

Dokumente vabadele õppekohtadele kandideerimiseks võetakse vastu kuni 23. augustini Tartu Kutsehariduskeskuses, Kopli 1, või e-vastuvõtu keskkonnas.

Lisainfo:
Liine Maasikas
tugikeskuse juht, karjäärinõustaja
liine.maasikas@khk.ee
tel. 7361 878Märkad veebilehel vigu?