fbpx

Vanemuine, ERM ja Tartu Kutsehariduskeskus peavad sõpruskohtumise jalgpallis

Reedel, 18. mail toimub Tartu Kutsehariduskeskuse staadionil (Põllu 11) algusega kell 16.00 sõbralik jalgpallimatš Teater Vanemuise (FC V), Eesti Rahva Muuseumi (FC ERM) ning Tartu Kutsehariduskeskuse (FC KHK) võistkondade vahel. Kohtunikuvilet puhub kirjanik Mika Keränen.

Kolme meeskonna vahel mängitakse kokku kolm pooletunnist mängu, igasse võistkonda kuulub 11 mängijat ning vastaste järjekord selgub loosimise teel.

Sõpruskohtumise korraldaja, Tartu Kutsehariduskeskuse direktori sõnul toimub kevadine jalgpalliturniir juba viiendat korda ja on alati olnud väga meeleolukas. “Igal võistkonnal on oma tugevused ja nõrkused, aga pärast mänge saunas kokkuvõtteid tehes need tasanduvad,” sõnas ta.  “Kui tavaliselt on osavõtjate seas olnud Haridus- ja Teadusministeerium, siis nüüd on see ametnike Tallinnasse kolimise tõttu nii nõrgestatud, et ametnike asemel on platsil Tartu Kutsehariduskeskus. Kõik võidavad – eriti publik,” lisas Lukas.

Möödunud aastal võitis sõpruskohtumise Vanemuise teater, teise koha saavutas Haridus- ja Teadusministeerium ning kolmandale kohale jäi Eesti Rahva Muuseum.

Kaasa elama on oodatud kõik spordi- ja kultuurisõbrad!

Lisainfo:
Tõnis Lukas
Tartu KHK direktor
tonis.lukas@khk.eeMärkad veebilehel vigu?