fbpx

„Varuväljapääs“ kutsub õue matkama!

Teisipäeval, 26. mail toimuv ülekooliline matkapäev kutsub  õppegruppe seikluslikule  linnamatkale Ülejõe pargist Tartu Laululavani. Teekonna jooksul tuleb meeskondadel proovile panna nii  osavus kui nutikus.

Matkapäeva korraldaja Tõnis Peterselli sõnul on oodatud kõik, kes on juba tüdinenud koolipingi nühkimisest ja õpikute lehitsemisest. „Matkapäeva nimi „varuväljapääs“ tähendab pääseteed õue,  seiklema ja liigutama,“ selgitas ta. “Varuväljapääs” tõstab esile ka ohutuse teemat. „Kapist  tuleks välja otsida kiivrid, põlve- ja küünarnukikaitsmed, kaitseprillid, töökindad ja kõik muud kaitsevahendid. Päeva lõpus premeerime kõige turvalisemalt kostümeeritud võistkonda,“  lisas Petersell.

Matka lõpp-punktis Tartu Laululava juures saavad osalejad kõhukinnitust,  kohale tulevad veel Punane Rist ja Päästeamet ning  ekstreemset vaatemängu pakuvad oma kooli õpilased.

Samas toimub traditsiooniline Grillivõistlus, mille  eesmärgiks on välja selgitada kooli parim meeskond kanakoiva grillimises. Parim grillitiim sõidab kooli esindama Pärnu Vallikraavis toimuvale grillimisvõistlusele Grillium 2015.

Kellel aga jääb väheseks päevastest tegevustest, siis Tähtvere dendropargis saab mängida lõbusat ja lahedat disc-golfi. “Varuväljapääsust” pääseme turvalisele koduteele kell 15.00.

Lisainfo ja registreerumine:
Tõnis Petersell
rekreatsioonikorralduse õpilane
tonis.petersell@khk.eeMärkad veebilehel vigu?