fbpx

Veel saab registreerida ametite orienteerumisele!

Neljapäeval, 12. mail  avavad ligi kümmekond  Tartu ettevõtet oma uksed, et tutvustada noortele, milliseid oskusi töömaailmas vajatakse.

Ametite orienteerumispäeva raames on võimalik minna tutvuma asutuse igapäevaeluga, erinevate ametikohtadega, töötingimuste- ja karjäärivõimalustega. Lisaks saab käia Tartu Kutsehariduskeskuse mõlemas õppekorpuses vaatama, kus ja kuidas ettevõtetes hinnatud  ametioskusi õppida saab.

Kõik orienteerumised ettevõtetesse saavad alguse TASKU ostukeskuse aatriumist, kus asub kutsehariduskeskuse infopunkt. Sealt võetakse ette lühike jalutuskäik või minnakse bussi peale. Bussid ettevõtetesse väljuvad samuti Tasku ostukeskuse juurest ning toovad osalejad peale ettevõttekülastust ka samasse kohta tagasi. Peale ühe ettevõtte külastust on veel võimalik minna teist ettevõtet vaatama.

Koolitusjuht Ülle Antsoni sõnul on seni populaarseimad ettevõtted olnud hotell London ja Tartu Kaubamaja, mille külastamiseks on grupid juba täis. Küll aga on veel kohti, et uudistada IT-valdkonna võimalusi Fujitsu Eesti kontoris ning  käia koka, kondiitri ja toitlustusteenindaja tööga tutvumas restoranides Atlantis ja Chez Andre.  Metallitöö erialade köögipoolt tutvustavad  Tarmetec ja Hanza Mechanics. Laonduse valdkonna ametitest saab ülevaate Henkel Makroflexi laos ning tekstiili- ja õmbluserialadest AS Sangar.

Päeva lõpetavad kell 17.00 algavad ringkäigud Tartu Kutsehariduskeskuse õppehoonetes nii Kopli kui ka Põllu tänaval. Õhtusele kooliga tutvumisele on lisaks tulevastele õppijatele väga oodatud ka tulevaste õppijate lapsevanemad!

Vaata lähemalt programmi, vali huvipakkuvad kohad  ja registreeri osalema SIIN
või jälgi üritust Facebookis

 

Lisainfo:
Ülle Antson
koolitusjuht
tel 7361 876Märkad veebilehel vigu?