fbpx

Vilve Pohla sai erialaseks enesetäiendamiseks Tartu linn stipendiumi

21 Tartu kooliõpetajat said tänavu linnalt stipendiumi, mis on mõeldud enesetäiendamiseks ja silmaringi avardamiseks. Tartu Kutsehariduskeskuse õpetajatest pälvis stipendiumi õpetaja Vilve Pohla.

„Tahame selle stipendiumiga õpetajatööd väärtustada ning pakkuda õpetajaile avaramaid võimalusi end erialaselt täiendada ja osaleda konverentsidel-koolitustel ka välismaal,“ ütles abilinnapea Tiia Teppan.

Stipendiumit said taotleda kõik õpetajad, tänavu laekus 30 sooviavaldust. Komisjon vaatas taotlejate enesetäiendamise soovid üle ja otsustas määrata stipendiumid vahemikus 200-700 eurot 21 õpetajale. Stipendiumit sooviti kasutada täiendkoolitusteks nii Eestis kui ka välismaal ning osaleda erinevatel rahvusvahelistel erialastel konverentsidel.

Tänavu maksti linna õpetajatele stipendiumiteks kokku 9940 eurot, mis on ligi 5000 euro võrra rohkem kui varasematel aastatel.

Enesetäiendamiseks mõeldud stipendiumeid jagab Tartu linn õpetajatele teist aastat. Varem said õpetajad stipendiumi taotleda Tartu kultuurkapitalilt.

Stipendium saajate nimekiri: http://www.tartu.ee/?lang_id=1&menu_id=8&page_id=25294

Lisainfo:
abilinnapea Tiia Teppan,
tel 736 1223, 527 0122Märkad veebilehel vigu?