fbpx

Võrkpalliturniiri võitsid IKT õppuritest ja õpetajatest koosnev tiim “Infokas”

17.-18. novembril peetud osakondadevahelise võrkpalliturniiri  võitis IKT osakonna võistkond “Infokas”.Võidukas võistkonnas mängisid Tamar Teemo, Ingmar Juur, Tarmo Teekivi, Zanna Drõnina, SämVeesaar, Rajur Hint, Ken Ujamägi ja Kristi Kool. “Turniirivõit tuli teenitult, sest võistkond alistas järjest kõik vastased,” kommenteeris  üks turniiri korraldaja Triin Lõhmus.

Teisele kohale mängisid ennast võistkond “Tüdrukid ei tantsi”, kus mängisid koolijuhid ja õpetajad Andrus Mõttus, Roland Olesk, Reeli Engelbrecht, Katrin Justus, Toomas Lelumees, Kalmer Kollom, Helina Esnar ja Jarmo Pajula. Kolmandale kohale jäi ärindus- ja kaubandusosakonna õppijatest koosnev $$ Niiske Rosin $$ koosseisus Martin Rask, Maikel Murzajev, Siim Leosk, Kerstin Kõrv, Kristjan Käärik, Marko Pedak, Jürgen Kukk, Peeter Rätsep ja Renaldo Raisemaa.
Turniiril osales kokku 9 tiimi, koguni kaks võistkonda panid välja IKT osakond ja ärindus-kaubandusosakond. Ühe võistkonnaga olid platsil turismi- autoremondi-, majutus- ja toitlustus ning ehitus-puiduosakond. “Tore oli näha ka kooli juhtkonda ja õpetajate tiimi,” ütles Triin Lõhmus.

“Turniir toimus sündmuskorralduse õppeaine raames,” selgitas Triin. “Idee andis meie kursusel õppiv Diana Ruudi, kes  samal ajal oli ise kooli esindusmeeskonna koosseisus Pärnus kutsekoolide spordivõistlusel.” Korraldusmeeskonda kuulusid lisaks veel Mari Leen Rosenberg, Mari Hummal, Rogert Villem, Liis Tintso ja Renar Saaremets, kõik RK15 õppurid.

“Turniiri ettevalmistamisse kaasasime ka rahvusvahelise kategooria võrkpallikohtuniku Kristjan Vanaveski, kes andis ideid kuidas muuta turniir toredaks sündmuseks. Lisaks koostasime õpilasprojekti, millele saime ka rahalise toetuse, otsisime sponsoreid, korraldasime võistkondade registreerimise, kohtunikutöö ja kõike muud,” rääkis Triin. “Siinkohal tahan tänada kohtunik Siim Pärsikut, Bigbank Tartu Volleyball võrkpalliklubi, Ruutu10 improtruppi, Tamme Bowling´ut ja zumbatreener Monikat,” lisas ta.

Lisainfo:
Mari Leen Rosenberg
turniiri meedia ja turundusjuht
maril.rosenberg@gmail.com

 

 Märkad veebilehel vigu?